Budowlanijazowsko.pl - strona kibiców klubu Budowlani Jazowsko
Dobry mecz - zwycięstwo! Array Drukuj Array  Email
News - Latest
Wpisany przez Paweł Winiarski   
niedziela, 19 listopada 2017 04:19

/fot.Obrońca Marcin Bugajski w roli bramkarza/

Po dobrym spotkaniu wygrywamy z Witowicami 4-3, do przerwy 3-1. Bramki dla naszej drużyny zdobyli 3 x Wojtek Burchel i Slawomir Zięcina. Asysty zaliczyli - 1 x Rafał Burchel i 1 x Karol Klimek. Przez całą drugą połowę  w roli bramkarza wystąpił Marcin Bugajski ( Paweł Seruga bronił w pierwszej połowie - niestety nie mógł być obecny na drugiej części meczu) bronił bardzo dobrze - wielkie gratulację za odwagę! . Brawo dla drużyny, tym zwycięstwem humory w przerwie zimowej na pewno będą lepsze!

Raport meczowy, zobaczysz tutaj!

Poprawiony: środa, 29 listopada 2017 20:38
 
Remis z Górką Szczereż Array Drukuj Array  Email
News - Latest
Wpisany przez Paweł Winiarski   
niedziela, 12 listopada 2017 06:35

/fot.Bożena Janusz- Kolejne derby na własnym stadionie/

Do meczu przystępowaliśmy bez zwycięstwa na własnym stadionie, przeciwnikiem ostatnia drużyna w tabeli Górka Szczereż a, że było to spotkanie derbowe to każdego wyniku można było się spodziewać. Początek meczu (jak i cała pierwsza połowa) nudne jak flaki z olejem. Goście bardzo mądrze ustawieni, dość defensywnie, a  ich bramki strzegł 49 letni Stanisław Gądek - gratulację, że się jeszcze chce. Górka nie forsowała tempa - my dostosowaliśmy się do tego. Próbowaliśmy rozgrywać piłkę od tyłu, a że Górka w środku pola nie pozwoliła nam na wiele, najczęściej  zagrywaliśmy długą piłkę z pominięciem drugiej linii do Wojtka Burchela, ale niestety w tak tak niedokładny sposób, że Wojtek ganiał za nią aż wyleci za linie końcową. Górka wyszła na prowadzenie po stałym fragmencie gry. Piłka wrzucona z narożnika pola karnego na głowę M. Steca znalazła drogę do bramki. Chwilę później Seruga ratuję nas przed stratą drugiej bramki. W 35 minucie Wojtek Burchel uprzedza wychodzącego bramkarza, przerzuca nad nim futbolówkę ta odbija się od poprzeczki. W 40 minucie Gromala z 35 metrów silnym strzałem minimalnie nad poprzeczką. W drugiej połowie bramkę wyrównującą zdobywa Dawid Potoczek - dobitka na pustą bramkę. Górka wychodzi na prowadzenie po bramce Dziedziny. Na szczęście w ostatniej minucie spotkania doprowadzamy do remisu, nieporadność defensywy wykorzystuję Wojtek Burchel i to na tyle. Nie wygrywamy kolejnego meczu u siebie, ale mamy jeszcze przed sobą dwa zaległe spotkania, z Amatorem i Witowicami - do zgarnięcia 6 punktów.

Raport meczowy, zobaczysz tutaj!

Poprawiony: środa, 29 listopada 2017 20:21
 
Mecz odwołany! Array Drukuj Array  Email
News - Latest
Wpisany przez Paweł Winiarski   
niedziela, 29 października 2017 15:52

Przyjechała drużyna Witowic, przyjechali i sędziowie i to oni zadecydowali, że dzisiejszy mecz nie może się odbyć - fatalne warunku atmosferyczne. Tym samym wydłuży nam się runda jesienna i pewnie też wcześniej zaczniemy rundę wiosenną, mamy dwa zaległe spotkania.

 
Okazałe zwycięstwo Array Drukuj Array  Email
News - Latest
Wpisany przez Paweł Winiarski   
poniedziałek, 06 listopada 2017 05:26

/fot.Zwycięska ekipa/

Wygrywamy wysoko mecz wyjazdowy z Ubiadem 7-2! prowadząc do przerwy 2-1. Gole w tym meczy strzelali : 3x Wojtek Burchel, 2x Sławomir Zięcina, 1x Krzysztof Twardowski, 1x Mariusz Kiklica. Asysty zanotowali: 3x Wojciech Burchel, 1x Rafał Majerski, 1x Rafał Burchel, 2x Karol Klimek. Za tydzień derby z Górką!. Mamy na swoim koncie trzy zwycięstwa wszystkie na wyjeździe, teraz pora wygrać u siebie!

Raport meczowy, zobaczysz tutaj!

Poprawiony: niedziela, 12 listopada 2017 07:04
 
Nareszcie zwycięstwo Array Drukuj Array  Email
News - Latest
Wpisany przez Paweł Winiarski   
niedziela, 22 października 2017 20:08

Wygrywamy bardzo ważne wyjazdowe spotkanie z Przydonicą 4-3. Jest to o tyle ważne spotkanie, że w razie porażki ( inne wyniki niekorzystne dla nas) mogliśmy spaść na ostatnie miejsce w tabeli. Do końca rudny jeszcze kilka spotkań z drużynami z drugiej części tabeli, jest szansa zawalczyć o spokojną zimę.Bramki zdobyli: Wojtek Burchel, Marcin Bugajski, Rafał Majerski, Rafał Burchel. Asystowali : 2 x Sławomir Gromala, 2 x Wojciech Burchel. W niedzielę zagramy u siebie z Witowicami.

Raport meczowy, zobaczysz tutaj!

Poprawiony: niedziela, 29 października 2017 06:41
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 10 z 156