Budowlanijazowsko.pl
Kolejna porażka Array Drukuj Array  Email
News - Latest
Wpisany przez Paweł Winiarski   
poniedziałek, 07 września 2020 07:48

/fot.Nasz bramkarz bez szans przy golach/

Niestety przegrywamy kolejne spotkanie tym razem ze Świniarskiem 3-1. Jedyna bramka dla naszej drużyny to gol samobójczy po wcześniejszym uderzeniu Rafała Burchela. Kolejne spotkanie zagramy na wyjeździe w niedzielę z Jednością Nowy Sącz, która w tej kolejce przegrała w Witowicach.

Trener Nikodem Kołodziej:Nie potrafię wyjaśnić dlaczego gramy kolejne dobre spotkanie, w którym wystarczy tylko pięć minut dekoncentracji, by stracić szybko dwie bramki. Cały mecz prowadzimy grę, przeważamy, stwarzamy klarowne sytuacje na zdobycie bramki, nic nie zapowiada, aby to się zmieniło. Aż tu nagle z niczego tracimy bramkę, zaraz pojawia się rzut karny. Strasznie trudno przychodzi nam strzelanie bramek- nasi przeciwnicy potrzebują trzech sytuacji, nawet nie 100-procentowych, aby  dwie z nich zamieniły się w gole. Przykra sprawa, ale taka jest piłka- liczy się tylko to, co w bramce, ale są tacy, którzy tego może nie rozumieją. Szkoda mi bardzo chłopaków, bo nie zasłużyli na przegraną.

Raport meczowy, zobaczysz tutaj!

Poprawiony: sobota, 19 września 2020 05:04
 
Kontrowersje w Piwnicznej Array Drukuj Array  Email
News - Latest
Wpisany przez Paweł Winiarski   
sobota, 05 września 2020 04:52

Przegrywamy z Ogniwem Piwniczna wyjazdowy mecz 3-1 , jedyną bramkę dla naszej drużyny zdobył Wojciech Burchel. Decyzje sędziego od samego początku budziły wiele wątpliwości i to w jedną stronę, nie wróżymy Panu sukcesu w tej dziedzinie kariery. W sobotę spotkanie ze Świniarskiem w Jazowsku o godzinie 16:30.

Raport meczowy, zobaczysz tutaj!

Poprawiony: sobota, 19 września 2020 05:25
 
Zasłużona porażka Array Drukuj Array  Email
News - Latest
Wpisany przez Paweł Winiarski   
środa, 26 sierpnia 2020 20:52

/fot.Porażka przy pustych trybunach/

Niestety przegrywamy i to zasłużenie z Olimpik Powróznik aż 4-1. Jedyna bramkę dla naszej drużyny zdobył Rafał Majerski strzałem z rzutu wolnego., Mecz kończyliśmy w 9-tkę po dwóch czerwonych kartkach. Jak zwykle w czasie meczy w środku tygodnia były spore braki kadrowe, jednak nie są one usprawiedliwieniem słabej postawy. W następnym meczy zagramy na wyjeździe z Witowicami.

Trener Nikodem Kołodziej:Wiele pozytywnego o tym meczu nie mogę powiedzieć. Olimpik zasłużenie wygrał ten mecz, szczerze im gratuluję, bo widać było u nich dyscyplinę taktyczną, czego nam głównie brakowało. Ustalamy pewne rzeczy w szatni przed meczem, w przerwie, ale to wszystko idzie w zapomnienie na murawie. Zabrakło koncentracji przez 90 minut, chwile zawahania brutalnie wykorzystali przeciwnicy. Afery wielkiej nie robimy z tego faktu, dużo jeszcze przed nami kolejek i na pewno wiele przetasowań w tabeli nastąpi. Czekam na powrót wszystkich zawodników którzy leczą kontuzje, a jest ich aż 5 z podstawowego składu- to też dużo tłumaczy w związku z naszą grą, ale nie chcę się tym argumentować

Raport meczowy, zobaczysz tutaj!

Poprawiony: środa, 02 września 2020 05:56
 
Porażka w Witowicach Array Drukuj Array  Email
News - Latest
Wpisany przez Paweł Winiarski   
poniedziałek, 31 sierpnia 2020 20:49

 

Niestety przegrywamy wyjazdowe spotkanie z Victorią Witowice Dolne 4-2.Bramki dla naszej drużyny zdobyli Karol Klimek asysta Dariusza Majerskiego i Mariusz Kiklica po asyście Sławomira Gromali. Mecz kończyliśmy znów w osłabieniu tym razem po czerwonej kartce Karola Klimka. W czwartek czeka nas wyjazdowe spotkanie z Ogniwem Piwniczna, która w tej kolejce zdobyła swoje pierwsze punkty ligowe po wyjazdowej wygranej z Piątkovią.

Trener Nikodem Kołodziej:Pierwszą połowę zagraliśmy całkiem przyzwoicie, nie było to piękne dla oczu ale walory piłkarskie były po naszej stronie. Na tak tragicznej murawie przynajmniej próbowaliśmy grać "w piłkę". Z gry i okazji pod bramkowych wyglądaliśmy znacznie lepiej od rywala. I tak chcieliśmy, aby wyglądała również druga połowa, ale niestety, czynnik ludzki dał o sobie znać, szczeniackie zachowanie, bezmyślne kartki, dyskusje z sędziami, wszystko nam przeszkadzało, skupialiśmy się na wszystkim prócz grania w piłkę. Tak się meczu nie wygra, dobre 45-60 min to za mało, jeśli w nich nie strzeli się trzech bramek. Boli jedynie, że tak doświadczeni zawodnicy o tym szybko zapominają, choć w przerwie jak mantrę to każdy dumnie powtarza. Trzeba mocno się uderzyć w pierś, bo problem siedzi w głowie, nie w nogach. Wierzę w tych chłopaków i o wyniki jestem spokojny, ale muszą zacząć myśleć o rzeczach za które są rozliczani.

Raport meczowy, zobaczysz tutaj!

Poprawiony: niedziela, 13 września 2020 08:06
 
Remis, tylko remis Array Drukuj Array  Email
News - Latest
Wpisany przez Paweł Winiarski   
poniedziałek, 24 sierpnia 2020 19:52

/fot.Mecz rozgrywany w ulewnym deszczu/

Remisujemy w meczu wyjazdowym z KPT Nawojowa 1-1. Bramkę dla naszej drużyny zdobył Piotr Tokarczyk po asyście Wojtka Burchela. Niestety pomimo sporej przewag z naszej strony to gospodarze wyrównali, a nam nie udało się zdobyć zwycięskiego gola. Warto dodać, że jeszcze nigdy nie wygraliśmy z KPT Nawojowa w rozgrywkach na poziomie A klasy. Kolejny mecz zagramy we wtorek w Jazowsku z Olimpik Powróżnik, początek spotkania o godzinie 17:30.

Trener Nikodem Kołodziej: Krótko można opisać ten mecz - strata dwóch punktów, po dobrej grze, ale fatalnej skuteczności. Z tak grającymi przeciwnikami nie godzi się tracić punktów. Byliśmy zespołem o wiele lepszym, co cieszy bardzo, ale bez bramek tego nie udowodnimy i musimy pod tym względem mocno się poprawić. Czuję po tym meczu ogromny niedosyt ale i zadowolenie z moich zawodników. Zwłaszcza na pochwałę zasługuje Piotrek Tokarczyk, który zdobył swoją pierwszą bramkę w seniorskiej lidze, a także zaliczył kolejny udany występ.

Raport meczowy, zobaczysz tutaj!

Poprawiony: środa, 26 sierpnia 2020 20:58
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 10 z 178