Budowlanijazowsko.pl - strona kibiców klubu Budowlani Jazowsko
Wesołych Świąt Drukuj Email
News - Latest
Wpisany przez Paweł Winiarski   
sobota, 04 kwietnia 2015 06:10

 

Najserdeczniejsze życzenia zdrowych, radosnych, rodzinnych i spokojnych Świąt Wielkanocnych smacznego jajka oraz mokrego dyngusa wszystkim sympatykom naszego klubu życzy Zarząd Budowlani Jazowsko

Poprawiony: czwartek, 09 kwietnia 2015 14:22
 
Sobotni mecz zagrożony ? Prima Aprilis Drukuj Email
News - Latest
Wpisany przez Paweł Winiarski   
wtorek, 31 marca 2015 18:22

Cała kolejka zaplanowana na sobotę 4 kwietnia-  odwołana

/fot. Rzadki gatunek kreta spowodował zamieszanie w klubie/

Formą ochrony w ramach sieci Natura 2000 objęty jest Kościół w Jazowsku - kolonie rozrodcze nocka dużego i podkowca małego na strychu Kościoła w Jazowsku.Teraz takim Programem objęty został dość rzadki gatunek owadożernego ssaka z rodziny kretowatych, zaliczanej do rzędu Soricomorpha.Szczęście w nieszczęściu, że ten rzadki gatunek kreta upatrzył sobie tereny wokół i na boisku piłkarskim. Plus, że klub zyska dopłatę pielęgnacyjną. Jak powiedziała nam Skarbniczka Klubu Marta Kowalik:  "Są to kwoty rzędu 50 zł netto od kopca. Jest trochę biurokracji ale powinno to się opłacać". Minusem jest fakt, że nie można ruszać żadnej kreciej dziury aż do spisania protokołu (zbadania, przesiedlenia).  W razie pojawienia się jakiejkolwiek  kreciej nory do niedzielnego meczu... skutkować będzie to odwołaniem zawodów. Każdy nowy kreci kopiec musi zostać zgłoszony do Generalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska ( do lokalnego oddziału). Istnieje możliwość rozegrania spotkania z zabezpieczeniem kreciego kopca specjalną siatką. W tym wypadku zawodnicy będą musieli omijać ją na boisku. Zezwolenie takowe musi wydać OZPN, który raczej przychyli się do tej prośby.Całą sytuacją zmartwiony jest trener Łukasz Zwoliński: "Nie wyobrażam sobie, żeby zawodnicy biegali wokół krecich dziur poruszymy ten temat na środowym treningu".

Poprawiony: czwartek, 09 kwietnia 2015 14:21
 
Zdjęcie Roku Drukuj Email
News - Latest
Wpisany przez Paweł Winiarski   
wtorek, 24 marca 2015 20:18

Kibice na nowych trybunach -  to zdjęcie wybraliście jako najlepsze w roku 2014. Za wszystkie oddane głosy dziękujemy. Wszystkie Zdjęcie można obejrzeć w zakładce  - Zdjęcie Tygodnia-.

Poprawiony: niedziela, 29 marca 2015 17:43
 
Brak słów Drukuj Email
News - Latest
Wpisany przez Paweł Winiarski   
niedziela, 29 marca 2015 17:31

/fot.arch.Dąbrovia zrewanżowała się za jesienną porażkę/

Przegrywamy z Dąbrovią Wielogłowy 1-0, choć mieliśmy sporo sytuacji, których niestety nie udało się zamienić na gola. Dąbrovia  w końcówce spotkania zdobyła zwycięską bramkę z karnego.  Przez tygodnie drużyna przygotowywała się do startu ligi.... by na pierwszy mecz pojechać praktycznie gołą jedenastką z kontuzjowanymi zawodnikami w składzie. Jak to wytłumaczyć?.... O co chodzi? Po co te przygotowania?. przegraliśmy mecz w którym stworzyliśmy sobie więcej sytuacji klarownych niż przeciwnik, niestety nie potrafiliśmy przełożyć tego na bramki. Graliśmy gola 11 wśród których byli osoby kontuzjowane a pomimo bólu grały do końca i chwała im za to. W tym meczu na pochwale zasługuje cała defensywa z bramkarzem na czele który zaliczył debiut w tym meczu. Niestety zabrakło nam skrzydeł w których Budowlani prezentowali się zazwyczaj bardzo dobrze. Trener Łukasz Zwoliński był rozczarowany postawa zawodników którzy nie dotarli na mecz. Jeżeli chodzi o najlepsze sytuację bramkowe w pierwszej połowie Wojciech Burchel miał dobrą okazję do pokonania bramkarza gospodarzy, jednak przegrał pojedynek sam na sam. W drugiej połowie idealną okazję miał Krzysztof Owsianka, który w wyśmienitej sytuacji przeniósł strzałem z głowy piłkę nad poprzeczką. Swoją szansę miał także Waldemar Lizoń, który dostał piłkę od Wojciecha Burchela i uderzeniem z lewej nogi minimalnie pomylił się. Chwilę później Lizoń ponownie ponownie bliski zdobycia bramki, tym razem piłka zatrzymała się na słupku. Pierwsze 20 minut przewaga Budowlanych, później do głosu doszła Dąbrovia. Druga część spotkania wyrównana. Teraz seria gier na własnym stadionie, musimy gromadzić punkty.

notka meczowa sporządzona z relacji Trenera i Wojtka Burchela.

Raport meczowy, zobaczysz tutaj!

Poprawiony: czwartek, 02 kwietnia 2015 11:59
 
Remis z Górką Szczereż Drukuj Email
News - Latest
Wpisany przez Paweł Winiarski   
niedziela, 22 marca 2015 20:26

/fot. Ruda Ruth - Koniec przygotowań do ligi zakończył sparing

na własnym stadionie/

Rzadko w meczach sparingowych drużyn z niższych lig notuję się wynik bezbramkowy, tym razem tak było. Budowlani Jazowsko grając w miarę optymalnym składzie zremisowali z Górką Szczereż. Tydzień wcześniej nasi gracze pokonali Jarmutę Szczawnica 2-1 na sztucznej nawierzchni w Tylmanowej. Za tydzień początek rundy wiosennej, zagramy z Dąbrovią Wielogłowy na wyjeździe.

Poprawiony: niedziela, 29 marca 2015 17:43
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 8 z 119