Budowlanijazowsko.pl - strona kibiców klubu Budowlani Jazowsko
9:1 z Dąbrovią! Drukuj Email
News - Latest
Wpisany przez Paweł Winiarski   
niedziela, 11 czerwca 2017 21:56

/fot.Bożena J -  piłka wpada do bramki Dąbrovii/

Zwyciężamy z w bardzo ważnym meczu z Dąbrovią Wielogłowy aż 9-1. Goście przyjechali w 11 osobowym składzie czyli bez rezerwy. Początek meczu to dwie stuprocentowe sytuację gości po naszych błędach, na szczęście nie wykorzystane. W 15 minucie kluczowe zdarzenie tego meczu, kontuzja zawodnika gości - musiał on opuścić boisko... Zawodnicy Dąbrovii większość meczu musieli grać w 10 - osobowym składzie, a wiadomo ciężko tak grać... Przyjezdni dośc niespodziewanie wyszli na prowadzenie po bardzo ładnie wykonanym rzucie wolnym. Dąbrovia prowadziła do 37 minuty, wtedy to w 8 minut zdobyliśmy trzy bramki, które praktycznie rozstrzygnęły mecz.  Gola wyrównującego zdobył  Karol Klimek, podwyższył Wojtek Burchel, i ponownie Karol na 3-1. Druga połowa to już zdecydowana przewaga naszego zespołu i kolejne 6 goli. Grzegorz Kałużiński w odstępie 3 minut zdobył dwa gole, a w 57 minucie Wojtek Burchel podwyższył na 6-1. Sporym wyczynem wykazał się Mariusz Kiklica, który wszedł na boisko w 60 minucie i ... zaliczył hattricka. Trzeba pogrzebać w archiwum, ale chyba jest to najszybszy hattrick w historii naszej drużyny odkąd to notujemy. Brawa dla drużyny, w czwartek wyjazdowy mecz z Grybovią, w niedzielę o 17:00 w Jazowsku ostatni mecz ze Świniarskiem

Raport meczowy, zobaczysz tutaj!

Poprawiony: czwartek, 15 czerwca 2017 21:21
 
Nowe budki Drukuj Email
News - Latest
Wpisany przez Paweł Winiarski   
piątek, 09 czerwca 2017 20:52

/fot.Nowe budki rezerwowych/

Kolejna wiosenna inwestycja na stadionie. Po nowych bramkach, na stadionie zamontowano nowe budki dla gospodarzy jak i gości. Wykonano także pracę wyrównujące teren, czyli nie ma już wału przy siatce od strony ulicy.

Poprawiony: niedziela, 11 czerwca 2017 22:01
 
Oj kiepsko Drukuj Email
News - Latest
Wpisany przez Paweł Winiarski   
niedziela, 28 maja 2017 21:55

Niestety w bardzo słabym stylu przegrywamy mecz z Zawiszą Rożnów 6-2. Wszystkie bramki padły po naszych błędach, goście zasłużenie wywożą cenne trzy punkty. Podobnie było w meczu z Ogniwem , gdzie wszystkie gole były konsekwencją naszych indywidualnych błędów. Brak koncentracji? ciężkie pytanie. Do przerwy przegrywaliśmy 3-0, po przerwie mieliśmy niewykorzystany rzut karny przy wyniku 3-1, i po tym całkiem się już posypało. Niestety 90% drużyny zagrało poniżej swojego poziomu, pozostaje wierzyć, że takie mecze zdarzają się raz na kilka lat. Bramki dla naszej drużyny zdobyli Mateusz Klóska i Rafał Majerski. W niedzielę gramy Derby z Łąckiem na wyjeździe.

Raport meczowy, zobaczysz tutaj!

Poprawiony: niedziela, 04 czerwca 2017 05:46
 
Ratujemy remis w Derbach Drukuj Email
News - Latest
Wpisany przez Paweł Winiarski   
poniedziałek, 05 czerwca 2017 21:14

/fot.Mecz rozgrywany w upalnych warunkach/

Remisujemy w derbowym meczu wyjazdowym z Łąckiem 1-1, do przerwy 0-0. Bramkę dla naszego zespołu w ostatnich minutach meczu zdobył Sebastian Majerski. Cieszy punkt wywalczony w ostatnich minutach meczu, jednak po tym remisie praktycznie nie ma szans na przegonienie kolejnej drużyny w tabeli. W niedzielę gramy o 11:00 z Dąbrovią w Jazowsku - bardzo ważny mecz.

Raport meczowy, zobaczysz tutaj!

Poprawiony: sobota, 10 czerwca 2017 14:10
 
Przegrana z liderem Drukuj Email
News - Latest
Wpisany przez Paweł Winiarski   
środa, 24 maja 2017 20:52

/fot.Ogniwo pewnie pokonało nasz zespół/

Przegrywamy z Ogniwem Piwniczna w zaległym meczu z rundy ..jesiennej 5-2. Popełniliśmy bardzo dużo indywidualnych błędów, zagraliśmy zbyt otwartą piłkę z liderem. Niestety praktycznie wszystkie bramki dla przeciwnika w tym meczu padły po indywidualnych błędach naszych zawodników. Niestety z liderem nie można grać na tak wielkim "luzie". Do przerwy przegrywaliśmy 3-0, w drugiej połowie dwie bramki dla naszego zespołu zdobyli : Krzysztof Mółka i Wojtek Fritz. Podsumowując Piwniczna była lepszym zespołem, ale mogliśmy bardziej skoncentrowani podejść do tego meczu. Poniżej relacja z tego spotkania - skrót meczu.

kliknij

Raport meczowy, zobaczysz tutaj!

Poprawiony: poniedziałek, 29 maja 2017 21:08
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 8 z 149