Budowlanijazowsko.pl - strona kibiców klubu Budowlani Jazowsko
Remis z Górką Szczereż Array Drukuj Array  Email
News - Latest
Wpisany przez Paweł Winiarski   
niedziela, 12 listopada 2017 06:35

/fot.Bożena Janusz- Kolejne derby na własnym stadionie/

Do meczu przystępowaliśmy bez zwycięstwa na własnym stadionie, przeciwnikiem ostatnia drużyna w tabeli Górka Szczereż a, że było to spotkanie derbowe to każdego wyniku można było się spodziewać. Początek meczu (jak i cała pierwsza połowa) nudne jak flaki z olejem. Goście bardzo mądrze ustawieni, dość defensywnie, a  ich bramki strzegł 49 letni Stanisław Gądek - gratulację, że się jeszcze chce. Górka nie forsowała tempa - my dostosowaliśmy się do tego. Próbowaliśmy rozgrywać piłkę od tyłu, a że Górka w środku pola nie pozwoliła nam na wiele, najczęściej  zagrywaliśmy długą piłkę z pominięciem drugiej linii do Wojtka Burchela, ale niestety w tak tak niedokładny sposób, że Wojtek ganiał za nią aż wyleci za linie końcową. Górka wyszła na prowadzenie po stałym fragmencie gry. Piłka wrzucona z narożnika pola karnego na głowę M. Steca znalazła drogę do bramki. Chwilę później Seruga ratuję nas przed stratą drugiej bramki. W 35 minucie Wojtek Burchel uprzedza wychodzącego bramkarza, przerzuca nad nim futbolówkę ta odbija się od poprzeczki. W 40 minucie Gromala z 35 metrów silnym strzałem minimalnie nad poprzeczką. W drugiej połowie bramkę wyrównującą zdobywa Dawid Potoczek - dobitka na pustą bramkę. Górka wychodzi na prowadzenie po bramce Dziedziny. Na szczęście w ostatniej minucie spotkania doprowadzamy do remisu, nieporadność defensywy wykorzystuję Wojtek Burchel i to na tyle. Nie wygrywamy kolejnego meczu u siebie, ale mamy jeszcze przed sobą dwa zaległe spotkania, z Amatorem i Witowicami - do zgarnięcia 6 punktów.

Raport meczowy, zobaczysz tutaj!

Poprawiony: środa, 29 listopada 2017 20:21
 
Okazałe zwycięstwo Array Drukuj Array  Email
News - Latest
Wpisany przez Paweł Winiarski   
poniedziałek, 06 listopada 2017 05:26

/fot.Zwycięska ekipa/

Wygrywamy wysoko mecz wyjazdowy z Ubiadem 7-2! prowadząc do przerwy 2-1. Gole w tym meczy strzelali : 3x Wojtek Burchel, 2x Sławomir Zięcina, 1x Krzysztof Twardowski, 1x Mariusz Kiklica. Asysty zanotowali: 3x Wojciech Burchel, 1x Rafał Majerski, 1x Rafał Burchel, 2x Karol Klimek. Za tydzień derby z Górką!. Mamy na swoim koncie trzy zwycięstwa wszystkie na wyjeździe, teraz pora wygrać u siebie!

Raport meczowy, zobaczysz tutaj!

Poprawiony: niedziela, 12 listopada 2017 07:04
 
Nareszcie zwycięstwo Array Drukuj Array  Email
News - Latest
Wpisany przez Paweł Winiarski   
niedziela, 22 października 2017 20:08

Wygrywamy bardzo ważne wyjazdowe spotkanie z Przydonicą 4-3. Jest to o tyle ważne spotkanie, że w razie porażki ( inne wyniki niekorzystne dla nas) mogliśmy spaść na ostatnie miejsce w tabeli. Do końca rudny jeszcze kilka spotkań z drużynami z drugiej części tabeli, jest szansa zawalczyć o spokojną zimę.Bramki zdobyli: Wojtek Burchel, Marcin Bugajski, Rafał Majerski, Rafał Burchel. Asystowali : 2 x Sławomir Gromala, 2 x Wojciech Burchel. W niedzielę zagramy u siebie z Witowicami.

Raport meczowy, zobaczysz tutaj!

Poprawiony: niedziela, 29 października 2017 06:41
 
Mecz odwołany! Array Drukuj Array  Email
News - Latest
Wpisany przez Paweł Winiarski   
niedziela, 29 października 2017 15:52

Przyjechała drużyna Witowic, przyjechali i sędziowie i to oni zadecydowali, że dzisiejszy mecz nie może się odbyć - fatalne warunku atmosferyczne. Tym samym wydłuży nam się runda jesienna i pewnie też wcześniej zaczniemy rundę wiosenną, mamy dwa zaległe spotkania.

 
Porażka w debrach Array Drukuj Array  Email
News - Latest
Wpisany przez Paweł Winiarski   
poniedziałek, 16 października 2017 05:14

/fot.Pogoda, oraz boisko do gry było idealne, i to na tyle.../

Nadkomplet widzów na stadionie w Jazowsku obejrzał ciekawe derby naszej gminy!, w przyjaznej atmosferze na boisku i trybunach ( spora grupa kibiców z Łącka). Pogoda fantastyczna, boisko tak przygotowane, że nie jeden zespół z wyższej ligi może gospodarzom pozazdrościć wspomnianej murawy. Warto podkreślić bardzo dobrą pracę arbitra głównego co mimo wszystko rzadko się w tej lidze przytrafia. Na meczu obecny był także Wójt Gminy Łącko Jan Dziedzina. Komu kibicował? nie zapytaliśmy... Oba zespoły wygrały w tym sezonie tylko po jednym spotkaniu.... a więc nadarzyła się idealna okazja, by odbić się od ligowego dna!.Nie okłamujmy się patrząc na tabelę ligową grały drużyny, które są .... słabe. Pierwsze 25 minut to zdecydowana przewaga gospodarzy, które zostało  udokumentowane  zdobyciem bramki przez Wojtka Burchela. Ten sam zawodnik miał jeszcze dwie okazję do podwyższenia wyniku no , ale..... Niewykorzystane okazję zemściły się na Budowlanych i Konrad Piksa sprytnym strzałem po ziemi doprowadził do wyrównania. Zawodnicy Budwolanych sygnalizowali spalonego... ale czy rzeczywiście tak było,  nie wie pewnie i sam sędzia boczny, który nie podniósł chorągiewki. Pod koniec pierwszej połowy Dawid Słowik popędził jak Pendolino Kraków - Warszawa -  od środka boiska sam ku bramce a, że o dziwo  nikt go nie dogonił.... więc będąc sam przed bramkarzem technicznym strzałem dał Łącku prowadzenie! Wynik do przerwy utrzymał się do końca spotkania. W drugiej połowie Jazowsko zagrało bardzo słabo, Łącko kontrolowało przebieg wydarzeń na boisku i to oni byli bliżsi zdobycia kolejnej bramki. Goście mieli przynajmniej dwie stuprocentowe okazję, oraz poprzeczkę , a Jazowsko kompletnie nic. Bardzo dobre widowisko i zasłużone zwycięstwo Zyndrama

Raport meczowy, zobaczysz tutaj!

Poprawiony: niedziela, 12 listopada 2017 07:04
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 5 z 151