Budowlanijazowsko.pl
6 punktów w kilka dni! Array Drukuj Array  Email
News - Latest
Wpisany przez Paweł Winiarski   
poniedziałek, 21 czerwca 2021 21:30

Dwa mecze w ciągu kilku dni i polepszyły się nastroje w naszym zespole. Wyjazdowe zwycięstwo z Dąbrovią Wielogłowy i u siebie z Górką Szczereż pozwoliły nam umocnić się w górnej połówce tabeli ligowej. Do KPT Nawojowa tracimy 3 punkty i chyba celem na koniec sezonu będzie powalczenie o siódmą lokatę w tabeli. Kolejne spotkanie zagramy z LKS Ubiad na wyjeździe

Trener Nikodem Kołodziej poniżej komentarz po meczu z Górką i Dąbrovią.

Górka: Derby znowu nasze. Super weszliśmy w mecz- szybkie dwie bramki Karola i Wojtka dały nam duży spokój i mogliśmy spokojniej rozgrywać piłkę. Przeciwnik też niezbyt chciał nam przeszkadzać, bo nie podchodzili do nas pressingiem. Wiedzieliśmy, że Górka ma doświadczonych graczy w środku pola i ta strefa będzie kluczowa, ale trio Karol, Rafał i Piotrek zagrali wręcz wybitnie, przejmując całkowicie inicjatywę i dyktując warunki.

Wielogłowy: W końcu udało się przełamać zwycięską niemoc i to w dobrym stylu, bo przede wszystkim mądrze zagraliśmy w obronie, a skutecznie w ataku. Z tak grającym Wojtkiem naprawdę możemy się bardziej skupić na bronieniu, a jemu zostawić strzelanie bramek. Cieszymy się bardzo, bo potrzebowaliśmy tego zwycięstwa jak tlenu.

Raport meczowy, zobaczysz tutaj!

Raport meczowy, zobaczysz tutaj!

Poprawiony: czwartek, 12 sierpnia 2021 06:35
 
Przegrana z ostatnią drużyną w tabeli Array Drukuj Array  Email
News - Latest
Wpisany przez Paweł Winiarski   
wtorek, 15 czerwca 2021 05:52

Niestety przegrywamy z ostatnią drużyna w tabeli Piątkovią Łęg 4-1. Jedynego gola dla naszej drużyny zdobył Wojciech Burchel. Mecz kończyliśmy w dziesięciu, drugą żółtą kartkę obejrzał Rafał Słowik. W następnej kolejce zagramy z Dąbovią Wielogłowy na wyjeździe (czwartek)

Trener Nikodem Kołodziej:Pierwsza połowa była dobra w naszym wykonaniu, brakowało czasami zdecydowania pod polem karnym przeciwnika, ale dosyć swobodnie tworzyliśmy sobie sytuacje bramkowe. Ale to, co stało się w drugiej odsłonie, jest mi strasznie trudno wytłumaczyć, nie wykonaliśmy tego, co zakładaliśmy sobie w szatni. Wkradła się frustracja i zniecierpliwienie po straconej bramce, a szybka chęć zdobycia bramki w żaden sposób nam nie pomogła. Muszę przeprosić wszystkich naszych kibiców, bo nie podołaliśmy ich oczekiwaniom, a w dodatku nie wyglądaliśmy jak drużyna, zostawiliśmy zły obraz po sobie.

Raport meczowy, zobaczysz tutaj!

Poprawiony: piątek, 13 sierpnia 2021 06:18
 
Porażka po karnym Array Drukuj Array  Email
News - Latest
Wpisany przez Paweł Winiarski   
niedziela, 06 czerwca 2021 06:15

Niestety przegrywamy kolejne spotkanie, tym razem u siebie z Orzeł Ptaszkowa 1-0. Jedyna bramka dla gości padła po rzucie karnym. W następnej kolejce zagramy na wyjeździe z Amatorem Paszyn.

Trener Nikodem Kołodziej: Mecz ewidentnie na remis, sędzia dyktując karnego dał się nabrać zawodnikowi gości, bo faulu tam nie było na pewno. Napastnik po prostu był typem zawodnika wymuszającym faule przez cały mecz- w pierwszej połowie chciał w taki sam sposób wymusić karnego, ale sędzia dobrze zareagował. Niestety, za drugim razem brakło mu konsekwencji. Jeden błąd sędziego zaważył na wyniku spotkania, ale sami też jesteśmy sobie winni, bo nie wykorzystaliśmy swoich okazji. O przegraną możemy mieć pretensje tylko do siebie, bo Orzeł nie zagroził nam w żaden sposób stuprocentowymi sytuacjami, byli za to solidni i dobrze utrudniali nam rozgrywanie akcji."

Decyzją OZPN walkower na naszą korzyść.

Raport meczowy, zobaczysz tutaj!

Poprawiony: piątek, 13 sierpnia 2021 06:49
 
Wysoka porażka w Paszynie Array Drukuj Array  Email
News - Latest
Wpisany przez Paweł Winiarski   
wtorek, 08 czerwca 2021 04:24

Niestety przegrywamy wysoko w wyjazdowym meczu z Amatorem Paszyn 5-0. Nie potrafimy w Paszynie wygrać od 2014 roku. Słabo kadrowo wyglądaliśmy w tym meczu grając w jedenastu a kończąc w dziesiątkę ( kontuzja). W kolejnej kolejce zagramy u siebie z ostatnią drużyną w tabeli Piątkovią Łęg, będzie to bardzo dobra okazja to przełamania złej passy.

Trener Nikodem Kołodziej:Nie ma co tu dużo komentować. Mogę jedynie pogratulować chłopakom z Paszyna, wygrali jak najbardziej zasłużenie. Swoim zawodnikom pragnę podziękować, bo dobrze wiem, ile sił i zdrowia kosztował nas ten mecz. Mimo spiekoty, okrojonego składu, wszyscy walczyli do samego końca, choćby o bramkę honorową, szacunek wielki dla nich.

Raport meczowy, zobaczysz tutaj!

Poprawiony: piątek, 13 sierpnia 2021 06:46
 
Hokejowy wynik Array Drukuj Array  Email
News - Latest
Wpisany przez Paweł Winiarski   
wtorek, 01 czerwca 2021 05:45

Przegrywamy wyjazdowe spotkanie z Mogilnem 6-4. Trzy bramki Wojtka Burchela i jedna Sebastiana Majerskiego to było za mało. We czwartek spotkanie w Jazowsku z Orzeł Ptaszkowa, początek meczu o godzinie 18:00

 

Trener Nikodem Kołodziej: Co tu dużo mówić, nie był to nasz dzień. Fajnie rozpoczęliśmy spotkanie, bo już w drugiej minucie prowadziliśmy po golu Wojtka. Jednak momentalnie straciliśmy to prowadzenie- w meczu raz może się zdarzyć taka dekoncentracja, ale nie aż trzy. W drugiej połowie po prostu zabrakło nam sił, bo utrzymywanie się przy piłce na tak tragicznej murawie nie wchodziło w grę, w dodatku przy dwóch zmiennikach na ławce i w sytuacji, kiedy Sebastian zszedł z kontuzją w 30 minucie. Szkoda tego meczu, bo była okazja do odskoczenie rywalom, no ale taka jest piłka, nie wygrywa się wszystkiego.

Raport meczowy, zobaczysz tutaj!

Poprawiony: niedziela, 27 czerwca 2021 06:23
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 5 z 178