Budowlanijazowsko.pl - strona kibiców klubu Budowlani Jazowsko
Ważne zwycięstwo Drukuj Email
News - Latest
Wpisany przez Paweł Winiarski   
niedziela, 14 maja 2017 21:20

Wygrywamy w bardzo ważnym spotkaniu ze Sokołem Stary Sącz 5:4. Gospodarzem spotkania byli zawodnicy ze Starego Sącza, ale mecz rozgrywany był w Jazowsku.

Raport meczowy, zobaczysz tutaj!

Poprawiony: środa, 17 maja 2017 21:11
 
Mecz na wodzie Drukuj Email
News - Latest
Wpisany przez Paweł Winiarski   
niedziela, 07 maja 2017 22:45

/fot.Mecz w tych warunkach powinien być przerwany/

Mecz na wodzie, od samego początku padało i to bardzo, z czasem nie dało się normalnie grać... Generalnie czemu mecz nie został przerwany tego nie wiemy.Od samego początku goście lepiej radzili sobie na tej trudnej murawie często zagrywając prostopadłe piłki między naszych obrońców co powodowało w naszych szeregach spore zamieszanie. W 5 minucie po strzale napastnika przyjezdnych piłka zablokowana mija nieznacznie słupek bramki. W 15 minucie goście wyszli na prowadzenie. Napastnik gości dostał piłkę między obrońców , wyszedł na czystą pozycję i sprytnym strzałem między nogami naszego bramkarza zdobył bramkę na 1-0. W 20 minucie Fritz zagrywa do Wojtka Burchela, jednak jego uderzenie zostaje zablokowane. W kolejnych minutach Victoria uzyskuję coraz większa przewagę. Po błędzie naszego obrońcy zawodnik gości uderza minimalnie obok słupka. Parę minut później Sebastian Hebda wybija piłkę z linii bramkowej. Kolejne dwa rzuty rożne gości sieja popłoch w naszych szeregach, udaję się uniknąć straty bramki. Najlepszą okazję na bramę w pierwszej połowie miał Wojciech Fritz, który dostał idealną piłkę od Wojtka Burchela, ale jego strzał z 7 metrów nieznacznie minął bramkę. Chwilę później Grzegorz Kałuziński próbował zaskoczyć bramkarza strzałem z dystansu. Kolejne minuty do bramki dla gości. Napastnik gości z najbliższej odległości pokonuję Floriana. Parę minut później Proński fauluję w polu karnym i mamy 0-3.W 40 minucie mamy rzut wolny pośredni z 7 metrów. Pomimo źle ustawionego muru, sędzia chyba nie uważał na zajęciach szkoleniowych , oddajemy strzał w słupek. Niewykorzystana sytuacja zemściła się w ostatniej minucie 1 połowy/ Po rożnym goście ustalają wynik do przerwy na 4-0. W przerwie można było sobie popływać pontonem po boisku tyle było wody, niestety nikt takowego sprzętu nie posiadał. W drugiej odsłonie meczu pogoda nieco się poprawiła, przestało intensywnie padać, murawa zaczęła wsiąkać wodę. Nasza taktyka uległa całkowitej zmianie, omijaliśmy strefę środkową boiska, posyłając długie piłki do przodu, co przyniosło efekt w postaci dwóch bramek Wojtka Fritza i kilku dogodnych sytuacji, niezamienionych niestety na gole. Ogólnie połowa lepsza w naszym wykonaniu, niestety nie wystarczyło to do niczego po pierwszej, bardzo loteryjnej i nieudanej części spotkania.

relacja P.Winiarski i R.Burchel

Raport meczowy, zobaczysz tutaj!

Poprawiony: niedziela, 14 maja 2017 21:28
 
Ważne 3 punkty Drukuj Email
News - Latest
Wpisany przez Paweł Winiarski   
niedziela, 30 kwietnia 2017 21:58

/fot.Grzegorz Kałużiński zdobył jedną z bramek/

Wygraliśmy bardzo ważne spotkanie z Orłem Ptaszkowa 4-2. Początek spotkania wyrównany, ale z każdą minutą przewaga naszego zespołu wzrastała. Na początku meczu oddaliśmy kilka strzałów z dystansu, byliśmy nad wyraz aktywni w tym elemencie gry, jeden z takich strzałów minimalnie przeleciał nad poprzeczką. W 15 minucie Wojciech Fritz dostał dobrą piłkę na 20 metr popędził na bramkę, będąc sam przed wychodzącym bramkarzem uderzył prosto w niego. Chwilę później także dobre mierzone dośrodkowanie otrzymał Rafał Burchel, jednak źle przyjął sobie piłkę i w dobrej perspektywie zakończenia tej akcji wyszły nici. Orzeł także miał swoje okazję. Napastnik gości dostał piłkę na 7 metr uderzył bez na szczęście bez zastanowienia prosto w Serugę. Na prowadzenie wyszliśmy po akcji prawą stroną boiska. Rafał Bugajski zagrał do Wojtka Burchela ten bez problemu minął dwóch zawodników przyjezdnych i z bliska pewnie umieścił piłkę w siatce. Po zdobytej bramce z łatwością dostawaliśmy się pod pole karne przyjezdnych. Goście kontrowali i  także bliscy byli zdobycia bramki wyrównującej, jednak  dobrze ustawiony zawodnik Orła z 10 metrów uderzył na tyle silno co i niecelnie. Drugą bramkę wypracował duet Wojtków, Burchel zagrał do Fritza ten ładnie przyjął futbolówkę i z 5 metrów pokonał bramkarza. Trzecią bramkę w tej części spotkania dołożył Grzegorz Kałużiński który bez zastanowienia w swoim stylu wpadł w pole karne i mierzonym strzałem ustalił wynik do przerwy. Ten sam zawodnik chwilę później mógł jeszcze zdobyć swojego drugiego gola w tym meczu jednak jego strzał został zblokowany. W drugiej połowie wciąż mieliśmy znaczną przewagę i prowadziliśmy grę, lecz przy wysokiej przewadze wkradło się rozluźnienie. Sędzia uznaje niesłuszną bramkę dla gości (piłka ewidentnie nie przekroczyła lini bramkowej). My odpowiadamy trafieniem Mateusza Klóski, który minął jednego obrońcę i uderzył lekko obok wychodzącego bramkarza. Po tej bramce znów wkrada się niepotrzebny luz i tracimy bramkę na 4:2, mimo sporej przewagi. Do końca meczu wynik nie uległ zmianie, choć mieliśmy ku temu wiele okazji. Relacja P.Winiarski i R.Burchel.

Raport meczowy, zobaczysz tutaj!

Poprawiony: czwartek, 04 maja 2017 20:26
 
Remis na trudnym terenie Drukuj Email
News - Latest
Wpisany przez Paweł Winiarski   
czwartek, 04 maja 2017 20:18

Turniej Akademii Piłkarskiej Budowlani Jazowsko - kliknij

Remisujemy z czołowa drużyną ligi Hartem Tęgoborze 2-2, bramki dla naszej drużyny zdobyli Mateusz Klóska i Wojciech Burchel. Poniżej relacja z meczu.

kliknij

Raport meczowy, zobaczysz tutaj!

Poprawiony: niedziela, 07 maja 2017 05:53
 
Wysoka porażka z liderem Drukuj Email
News - Latest
Wpisany przez Paweł Winiarski   
poniedziałek, 24 kwietnia 2017 19:14

Przegrywamy wyjazdowe spotkanie z Ogniwem Piwniczna 5-1, jedyną bramkę dla naszej drużyny zdobył Rafał Burchel. Nasza sytuacja w tabeli robi się nieciekawa w niedzielę bardzo ważne spotkanie z Ptaszkową, Poniżej skrót niedzielnego meczu.

Skrót meczu kliknij

Raport meczowy, zobaczysz tutaj!

Poprawiony: niedziela, 30 kwietnia 2017 22:03
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 9 z 148