Budowlanijazowsko.pl - strona kibiców klubu Budowlani Jazowsko
Nieudane wyprawa do Świniarska Array Drukuj Array  Email
News - Latest
Wpisany przez Paweł Winiarski   
wtorek, 03 września 2019 06:48

Niestety przegrywamy wyjazdowe spotkanie ze Świniarskiem 4-2, bramki dla naszej drużyny zdobyli: Wojciech Burchel i Krzysztof Twardowski, a aystowali: Sławomir Gromala i Rafał Słowik. Kończyliśmy mecz w 9-tkę, z boiska za dwie żółte kartki wylecieli: Sławomir Gromala i Rafał Majerski

Trener Nikodem Kołodziej: Trzeba jak najszybciej zapomnieć o tym meczu i wyciągnąć z niego odpowiednie wnioski na przyszłość. Trudno mi jest mówić o tym meczu, bo nie ukrywam ogromny żal i z wyniku całego spotkania oraz naszej gry w drugiej połowie. Nie chcę szukać wymówek w postaci złej decyzji sędziego bocznego po której tracimy bramkę, bo w głównej mierze sami jesteśmy sobie winni takiego rezultatu przez nieumiejętne poruszanie się w strefach, nie wykorzystaniu wysokiego ustawienia przeciwnika i zbyt wielu strat na połowie przeciwnika.

Raport meczowy, zobaczysz tutaj!

Poprawiony: sobota, 07 września 2019 05:31
 
Wyjazdowy remis Array Drukuj Array  Email
News - Latest
Wpisany przez Paweł Winiarski   
poniedziałek, 26 sierpnia 2019 19:47

W meczu IV kolejki sądeckiej A klasy remisujemy na trudnym terenie z niejaką LKS Mszalnicą 3-3. Gospodarze w 9 minucie wyszli na prowadzenie, wyrównał  Sławomir Gromala po przepięknym strzała za pola karnego w samo okienko. W 36 minucie prowadziliśmy 2-1, asysta Wojtka Burchela, który zagrał długie zagranie w pole karne, Sebastian Majerski przyjmuje na klatkę obraca się z obrońca na plecach i mocnym strzałem nie daje szans bramkarzowi. Gospodarze szybko doprowadzają do remisu a w drugie połowie wychodzą na prowadzenie. Do remisu doprowadza Wojtek Burchel po strzale z rzutu karnego. Widzów na meczu aż 50 osób.

trener Nikodem Kołodziej:Znowu ciężki mecz dla nas, który musieliśmy wybiegać przez całe 90minut, szacunek dla chłopaków, że wytrzymali do końca. Mszalnica postawiła trudne warunki na ich małym boisku, gdzie trudno było wymienić podania na niewielkiej przestrzeni. Na pewno na plus jest szeroka kadra, 15 zawodników gdzie każdy trzyma dobry poziom, nieważne czy gra w pierwszym składzie czy wchodzi z ławki. Oczywiście nasz gra jeszcze nie wyglada tak jakbym sobie tego życzył, ale małymi kroczkami będziemy nad tym pracować. Szanujemy ten punkt, bo przed nami kolejny trudny mecz do którego mamy mało czasu aby się przygotować, ale interesują nas tylko 3 punkty.

Raport meczowy, zobaczysz tutaj!

Poprawiony: sobota, 07 września 2019 05:32
 
Drugie zwycięstwo Array Drukuj Array  Email
News - Latest
Wpisany przez Paweł Winiarski   
piątek, 16 sierpnia 2019 20:58

W drugiej kolejce sądeckiej A klasy wygrywamy na wyjeździe z Ogniwem Piwniczną Zdrój 3-1. Do przerwy prowadziliśmy po bramce Rafała Majerskiego. Kolejne dwa gole dołożył Wojtek Burchel ( jeden gol z rzutu karnego po zagraniu ręką). Asystowali przy bramkach: Sebastian Majerski i Sławomir Gromala. Gospodarze zdobyli honorową bramkę na 10 minut przed końcem spotkania. Cieszy dobra gra i efekt pracy nowego trenera! W 3 kolejce zagramy z Ubiadem na stadionie w Jazowsku, oba zespoły mają na koncie komplet punktów.  Początek spotkania w sobotę o godzinie 17:30.

Raport meczowy, zobaczysz tutaj!

Poprawiony: środa, 21 sierpnia 2019 05:33
 
Sobotni blamaż Array Drukuj Array  Email
News - Latest
Wpisany przez Paweł Winiarski   
niedziela, 18 sierpnia 2019 14:37

 

Niestety po dwóch zwycięstwach boleśnie zderzamy się z rzeczywistością. Szkoda, bo spora liczba kibiców przybyła w sobotnie popołudnie na stadion... obserwując wysoką porażkę z LKS Ubiad  6-1. Zaczęło się dobrze, Rafał Majerski zagrał do Sebastiana Majerskiego na 30 metr, ten ładnym uderzeniem w okienko zdobył bramkę. Goście jeszcze w pierwszej połowie wyszli na prowadzenie po dwóch bramkach. W drugiej połowie Przemysław Fałowski dołożył dwie bramki a wynik ustalił Rafał Baran. W następnej kolejce czeka nas bardzo trudny wyjazd do Mszalnicy.

Nikodem Kołodziej (trener) Widać było brak kilku kluczowych zawodników. Mimo to nie załamujemy się, liga dopiero ruszyła, dużo meczów przed nami.Bardzo trudny mecz dla nas, Ubiad postawił twarde warunki- było widać większe doświadczenie z ich strony, w porównaniu z naszym młodym zespołem. Trochę szkoda tak wysokiego wyniku, bo strata dwóch pierwszych bramek po naszych dość prostych błędach wprowadziła chaos i dezorientacje.

Raport meczowy, zobaczysz tutaj!

Poprawiony: czwartek, 22 sierpnia 2019 05:34
 
Udany początek sezonu Array Drukuj Array  Email
News - Latest
Wpisany przez Paweł Winiarski   
poniedziałek, 12 sierpnia 2019 06:22

Udany początek sezonu 2019/2020! W meczu pierwszej kolejki pokonaliśmy na własnym boisku Biegoniczankę 2-1, do przerwy wynik 1-1. Bramki dla naszej drużyny zdobyli: Sławomir Gromala po strzale z rzutu wolnego i Wojciech Burchel po asyście Sławka Gromali. We czwartek zagramy na wyjeździe ze słabo dysponowanym Ogniwem Piwniczna i też możemy powalczyć o komplet punktów. Warto zaznaczyć, że nowym trenerem drużyny seniorskiej jest Pan Nikodem Kołodziej.

Raport meczowy, zobaczysz tutaj!

Poprawiony: niedziela, 18 sierpnia 2019 14:42
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 9 z 171