Budowlanijazowsko.pl
Wojciech Burchel zawodnikiem sezonu Array Drukuj Array  Email
News - Latest
Wpisany przez Paweł Winiarski   
wtorek, 20 lipca 2021 05:47

Wojciech Burchel głosami zawodników i sympatyków klubu został wybrany najlepszym zawodnikiem sezonu 2020/2021. Drugie miejsce zajął Dawid Szabla a trzecie Rafał Majerski. Odkryciem sezonu wybrany został Maksymilian Kołodziej. Wszystkim zawodnikom gratulujemy.

Poprawiony: wtorek, 24 sierpnia 2021 05:28
 
Remisowo na koniec Array Drukuj Array  Email
News - Latest
Wpisany przez Paweł Winiarski   
niedziela, 04 lipca 2021 04:08

/fot.W meczu nie brakowało walki/

W ostatnim meczu sezonu remisujemy z KPT Nawojowa 0-0, taki wynik na tym poziomie rzadko pada no ale się zdarzyło. Mecz trzymał w napięciu jednak skuteczność w tym dniu słaba.

Trener Nikodem Kołodziej:Remis sprawiedliwy,choć szkoda, że bezbramkowy, bo okazji nie brakowało po obu stronach. Najważniejsze, ze obyło się bez kontuzji. Dobrą grą mogliśmy zakończyć strasznie wymagający sezon. Kibicom, przez ambicje i serducho zostawione na boisku, chcielibyśmy podziękować za frekwencję na meczach i za doping. Byliśmy naprawdę zadowoleni po końcowym gwizdku, choć do pełnego szczęścia zabrakło niewiele.

Raport meczowy, zobaczysz tutaj!

Poprawiony: niedziela, 01 sierpnia 2021 09:01
 
Dwa niewykorzystane karne Array Drukuj Array  Email
News - Latest
Wpisany przez Paweł Winiarski   
sobota, 26 czerwca 2021 05:50

/fot.Jeden z naszych zawodników w roli bocznego sędziego/

Przegrywamy z wyżej notowanym Zamczyskiem Marcinkowice 2-0. Neistety nie wykorzystujemy dwóch rzutów karnych, pechowcem okazał się Wojciech Burchel. Mecz kończymy grając w dziesiątkę po czerwonej kartce Sebastiana Majerskiego. W następnej kolejce zagramy na wyjeździe z LKS Ubiad.

Trener Nikodem Kołodziej: To był jeden z lepszych meczów, jakie rozegraliśmy w tej rundzie, intensywność meczu była na niesamowicie wysokim poziomie po naszej stronie, cały czas atakowaliśmy, tworzyliśmy sobie sytuacje, mimo gry w osłabieniu przez 35 minut. Ale skutecznością nie grzeszyliśmy - dwa niewykorzystane karne, poprzeczka Wojtka z pięciu metrów, trzy razy sam na sam, dziesięć strzałów celnych. Bramkarz z Marcinkowic ewidentnie wygrał im mecz,  rozegrał świetne zawody, nie mogliśmy znaleźć na niego sposobu. Osobiście, jestem zadowolony po tym meczu, bo pokazaliśmy, że w tak mieszanym składzie umiemy grać dobrze w piłkę.

Raport meczowy, zobaczysz tutaj!

Poprawiony: poniedziałek, 02 sierpnia 2021 06:50
 
Przegrywany z LKS Ubiad Array Drukuj Array  Email
News - Latest
Wpisany przez Paweł Winiarski   
wtorek, 29 czerwca 2021 05:37

Przegrywamy w meczu wyjazdowym z LKS Ubiad 4-1 jedynego gola dla naszej drużyny zdobył Krzysztof Twardowski. W ostatnim meczu tego długiego sezonu zagramy z KPT Nawojowa na własnym stadionie

Trener Nikodem Kołodziej:W tym dniu nie było nas stać na nic więcej, jak na tylko jedną bramkę. Bardziej pragnęliśmy usłyszeć końcowy gwizdek, niż ten po strzeleniu bramki. O ile cała defensywa z Dawidem w bramce trzymała poziom, to reszta myślami już była na wakacjach. Ale byliśmy świadomi, że presja na nas żadna nie ciąży, dobrze, że obyło się bez kontuzji i teraz trzeba pokazać się charakternie przed swoją publicznością, by miło zakończyć sezon.

Raport meczowy, zobaczysz tutaj!

Poprawiony: niedziela, 01 sierpnia 2021 09:07
 
6 punktów w kilka dni! Array Drukuj Array  Email
News - Latest
Wpisany przez Paweł Winiarski   
poniedziałek, 21 czerwca 2021 21:30

Dwa mecze w ciągu kilku dni i polepszyły się nastroje w naszym zespole. Wyjazdowe zwycięstwo z Dąbrovią Wielogłowy i u siebie z Górką Szczereż pozwoliły nam umocnić się w górnej połówce tabeli ligowej. Do KPT Nawojowa tracimy 3 punkty i chyba celem na koniec sezonu będzie powalczenie o siódmą lokatę w tabeli. Kolejne spotkanie zagramy z LKS Ubiad na wyjeździe

Trener Nikodem Kołodziej poniżej komentarz po meczu z Górką i Dąbrovią.

Górka: Derby znowu nasze. Super weszliśmy w mecz- szybkie dwie bramki Karola i Wojtka dały nam duży spokój i mogliśmy spokojniej rozgrywać piłkę. Przeciwnik też niezbyt chciał nam przeszkadzać, bo nie podchodzili do nas pressingiem. Wiedzieliśmy, że Górka ma doświadczonych graczy w środku pola i ta strefa będzie kluczowa, ale trio Karol, Rafał i Piotrek zagrali wręcz wybitnie, przejmując całkowicie inicjatywę i dyktując warunki.

Wielogłowy: W końcu udało się przełamać zwycięską niemoc i to w dobrym stylu, bo przede wszystkim mądrze zagraliśmy w obronie, a skutecznie w ataku. Z tak grającym Wojtkiem naprawdę możemy się bardziej skupić na bronieniu, a jemu zostawić strzelanie bramek. Cieszymy się bardzo, bo potrzebowaliśmy tego zwycięstwa jak tlenu.

Raport meczowy, zobaczysz tutaj!

Raport meczowy, zobaczysz tutaj!

Poprawiony: czwartek, 12 sierpnia 2021 06:35
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 9 z 183