Budowlanijazowsko.pl
Wysoka porażka w Paszynie Array Drukuj Array  Email
News - Latest
Wpisany przez Paweł Winiarski   
wtorek, 08 czerwca 2021 04:24

Niestety przegrywamy wysoko w wyjazdowym meczu z Amatorem Paszyn 5-0. Nie potrafimy w Paszynie wygrać od 2014 roku. Słabo kadrowo wyglądaliśmy w tym meczu grając w jedenastu a kończąc w dziesiątkę ( kontuzja). W kolejnej kolejce zagramy u siebie z ostatnią drużyną w tabeli Piątkovią Łęg, będzie to bardzo dobra okazja to przełamania złej passy.

Trener Nikodem Kołodziej:Nie ma co tu dużo komentować. Mogę jedynie pogratulować chłopakom z Paszyna, wygrali jak najbardziej zasłużenie. Swoim zawodnikom pragnę podziękować, bo dobrze wiem, ile sił i zdrowia kosztował nas ten mecz. Mimo spiekoty, okrojonego składu, wszyscy walczyli do samego końca, choćby o bramkę honorową, szacunek wielki dla nich.

Raport meczowy, zobaczysz tutaj!

Poprawiony: piątek, 13 sierpnia 2021 06:46
 
Porażka po karnym Array Drukuj Array  Email
News - Latest
Wpisany przez Paweł Winiarski   
niedziela, 06 czerwca 2021 06:15

Niestety przegrywamy kolejne spotkanie, tym razem u siebie z Orzeł Ptaszkowa 1-0. Jedyna bramka dla gości padła po rzucie karnym. W następnej kolejce zagramy na wyjeździe z Amatorem Paszyn.

Trener Nikodem Kołodziej: Mecz ewidentnie na remis, sędzia dyktując karnego dał się nabrać zawodnikowi gości, bo faulu tam nie było na pewno. Napastnik po prostu był typem zawodnika wymuszającym faule przez cały mecz- w pierwszej połowie chciał w taki sam sposób wymusić karnego, ale sędzia dobrze zareagował. Niestety, za drugim razem brakło mu konsekwencji. Jeden błąd sędziego zaważył na wyniku spotkania, ale sami też jesteśmy sobie winni, bo nie wykorzystaliśmy swoich okazji. O przegraną możemy mieć pretensje tylko do siebie, bo Orzeł nie zagroził nam w żaden sposób stuprocentowymi sytuacjami, byli za to solidni i dobrze utrudniali nam rozgrywanie akcji."

Decyzją OZPN walkower na naszą korzyść.

Raport meczowy, zobaczysz tutaj!

Poprawiony: piątek, 13 sierpnia 2021 06:49
 
Remis z liderem Array Drukuj Array  Email
News - Latest
Wpisany przez Paweł Winiarski   
poniedziałek, 24 maja 2021 05:56
/fot.Bardzo dobry mecz Rafała Słowika/
Po dobrym wyrównanym meczu remisujemy z liderem Biegoniczanką Nowy Sacz 0-0, zresztą praktycznie cała kolejka meczów była remisowa... Jest to pierwsza strata punktów lidera na wiosnę. Mecz mógł się podobać, trzymał w napięciu do ostatnich minut  słabo prowadzony przez arbitrów. W kolejnej kolejce zagramy na wyjeździe z Mogilnem.
Trener Nikodem Kołodziej:To był ciężki mecz, bo Barciczanka postawiła wysoko poprzeczkę, świetnie operowali piłką  w środku pola i ciągle grali wysokim pressingiem. W pierwszej połowie faktycznie mieliśmy duże kłopoty z tworzeniem sytuacji, ale zdawaliśmy sobie sprawę, że taki przebieg będzie miało pierwsze 45 minut- przewaga gości była, ale swoje okazje też mieliśmy. W drugiej połowie szanse się  trochę wyrównały i o wiele więcej mieliśmy do powiedzenia.
Goście opadli trochę z sił, a my coraz dłużej utrzymywaliśmy się przy piłce i z tego też  tworzyło się więcej akcji. Wiedziałem, że nie będziemy mieli tylu sytuacji bramkowych, jak w poprzednich spotkaniach, a mimo to mogliśmy przechylić zwycięstwo na naszą szalę w końcówce spotkania- Karol jednak minimalnie chybił.
Osobiście uważam każdy remis za stratę dwóch punktów, ale tym razem szanuje ten jeden punkt- choć naszym celem była wygrana. Tak jak mówiłem tydzień temu i nie były to mrzonki- stać nas na dobry wynik i chyba 0:0 z liderem jest całkiem dobrym wynikiem. Mamy teraz tydzień na odpoczynek i przygotowanie się na zupełnie inny mecz z Mogilnem.
Poprawiony: niedziela, 13 czerwca 2021 05:40
 
Hokejowy wynik Array Drukuj Array  Email
News - Latest
Wpisany przez Paweł Winiarski   
wtorek, 01 czerwca 2021 05:45

Przegrywamy wyjazdowe spotkanie z Mogilnem 6-4. Trzy bramki Wojtka Burchela i jedna Sebastiana Majerskiego to było za mało. We czwartek spotkanie w Jazowsku z Orzeł Ptaszkowa, początek meczu o godzinie 18:00

 

Trener Nikodem Kołodziej: Co tu dużo mówić, nie był to nasz dzień. Fajnie rozpoczęliśmy spotkanie, bo już w drugiej minucie prowadziliśmy po golu Wojtka. Jednak momentalnie straciliśmy to prowadzenie- w meczu raz może się zdarzyć taka dekoncentracja, ale nie aż trzy. W drugiej połowie po prostu zabrakło nam sił, bo utrzymywanie się przy piłce na tak tragicznej murawie nie wchodziło w grę, w dodatku przy dwóch zmiennikach na ławce i w sytuacji, kiedy Sebastian zszedł z kontuzją w 30 minucie. Szkoda tego meczu, bo była okazja do odskoczenie rywalom, no ale taka jest piłka, nie wygrywa się wszystkiego.

Raport meczowy, zobaczysz tutaj!

Poprawiony: niedziela, 27 czerwca 2021 06:23
 
Wyjazdowe zwycięstwo Array Drukuj Array  Email
News - Latest
Wpisany przez Paweł Winiarski   
poniedziałek, 17 maja 2021 20:56

Zdobywamy wyjazdowy komplet punktów pokonując Mszalnicę 3-2. Gospodarze mieli fatalną serię kilku porażek pod rząd, więc faworytem spotkania była nasza drużyna. Do przerwy potwierdzaliśmy to  prowadząc 2-0 po bramkach Godawskiego i Wojtka Burchela. W drugiej połowie gospodarze zdobyli dwie bramki ale to niezawodny Wojtek Burchel w 65 minucie ustalił wynik spotkania. W następnej kolejce zagramy z liderem Biegoniczanką w Jazowsku.

Trener  Nikodem Kołodziej: To był dobry mecz w naszym wykonaniu, mimo straty dwóch bramek- zawsze powtarzam zawodnikom - stracimy dwie, strzelmy trzy, a będziemy najlepsi. Chcemy grać ofensywnie i może przez to czasami zostawiamy dużo miejsca przeciwnikowi, ale gdy tylko będziemy skupiać się nad lepszą skutecznością, to jestem spokojny o wyniki. Zero z tyłu nigdy nie było moim celem, tylko strzelanie jak najwięcej bramek. Dzisiaj te trzy bramki to było minimum, które wystarczyło na Mszalnicę. Lepszego prezentu urodzinowego nie mogłem dostać i serdecznie dziękuje za ten, i za wszystkie inne.

Mogę z pełną odpowiedzialnością powiedzieć, że jesteśmy mocni i widać to w każdym meczu. Teraz przyjeżdża do nas lider i nie będzie dla mnie niespodzianką, jak wywalczymy korzystny wynik. Nie będzie to oczywiście łatwe, ale u siebie możemy wygrać z każdym. Wystarczy, że zagramy tak jak dotychczas i strzelimy jedną bramkę  więcej.

Raport meczowy, zobaczysz tutaj!

Poprawiony: czwartek, 17 czerwca 2021 05:17
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 7 z 180


SAPE ERROR: Не могу подключиться к серверу: dispenser-01.saperu.net/code.php?user=c724076eb509899b8accabe44ce06f5c&host=budowlanijazowsko.pl&charset=UTF-8, type: file_get_contents

SAPE ERROR: Не могу подключиться к серверу: dispenser-02.saperu.net/code.php?user=c724076eb509899b8accabe44ce06f5c&host=budowlanijazowsko.pl&charset=UTF-8, type: file_get_contents