Budowlanijazowsko.pl - strona kibiców klubu Budowlani Jazowsko
Są w końcu 3 punkty Array Drukuj Array  Email
News - Latest
Wpisany przez Paweł Winiarski   
poniedziałek, 13 maja 2019 06:05

/fot.Wysokie zwycięstwo z Biegonicami /

Wreszcie zdobywamy 3 punkty w meczu w którym to przeciwnikiem była Biegoniczanka. Goście przyjechali w 10 - osobowym składzie, i to oni lepie rozpoczęli mecz. Bramkę wyrównującą zdobywamy  po rzucie karnym - Krzysztof Owsianka faulowany, do karnego podszedł Krzysztof Twardowski, który w tym dniu był bardzo aktywny na boisku, i  pewnym strzałem pokonał bramkarza.  Po przerwie Krzysztof Mirek czego się nie dotknął zamieniał na bramkę. Jego trzy gole pozwoliły nam na spokojną grę , po jednym dorzucili jeszcze: Krzysztof Owsianka i Sebastian Majerski i tym samym inkasujemy ważne 3 punkty. Warto dodać, że w tym meczu naszej bramki  strzegł  -  Piotr Latasiewicz, który jeszcze przy wyniku 1-1 miał niezłe interwencję. Zdobyte punkty dają nadzieję, że możemy w tabeli przegonić Ubiad i ....w takiej formie - Biegoniczankę. W następnej kolejce gramy na wyjeździe z Mszalnicą.

Raport meczowy, zobaczysz tutaj!

Raport meczowy, zobaczysz tutaj! (raport z meczu z Mszalnicą)


Poprawiony: poniedziałek, 27 maja 2019 06:26
 
Po amatorsku z Amatorem Array Drukuj Array  Email
News - Latest
Wpisany przez Paweł Winiarski   
poniedziałek, 06 maja 2019 20:31

Przegrywamy wysoko wyjazdowe spotkanie z Amatorem Paszyn 7-0, podsumowując długi majowy weekend nie zdobywamy ani jednego punktu, mało tego nie zdobywamy punktu w żadnym wiosennym meczu. Kolejne spotkanie gramy w Jazowsku 12 maja z Biegonicami,  i wydaję się, że będzie to jeden z ostatnich, by powalczyć o wyższe miejsce niż 16  - Biegonice w rundzie wiosennej zdobyły 1 punkt po remisie z Heleną Nowy Sącz.

Raport meczowy, zobaczysz tutaj!

Poprawiony: środa, 22 maja 2019 10:06
 
Wysoka porażka w derbach Array Drukuj Array  Email
News - Latest
Wpisany przez Paweł Winiarski   
poniedziałek, 29 kwietnia 2019 19:22

Przegrywamy derbowe spotkanie z Łąckiem 4-1, wynik do przerwy 3-1. Zaczęło się bardzo dobrze, po wrzutce Sławomira Gromali z rzutu wolnego Jarosław Kandyfer strzałem głową z pięciu metrów pokonał bramkarza gości. Przyjezdni dość szybko wyrównali, a po pierwszych 45 minutach prowadzili już 3-1. W 62 minucie goście ustalili wynik spotkania. Damian Kucia ładnym strzałem głową nie dał szans naszemu bramkarzowi. Ogólnie mecz rozgrywany w kiepskich warunkach ( cały czas padało) nie był wielkim widowiskiem. Jeżeli chodzi o naszą drużynę to tu nawet Messi nie pomoże jeżeli nie poprawimy gry w defensywie. Trener Artur Sejud ma o czym myśleć , bo z jaką łatwością rywale stwarzają sytuację pod naszą bramką i strzelają gole nie napawa optymizmem. Kolejny mecz 30 kwietnia na wyjeździe z Dunajcem Nowy Sącz (wtorek)

Raport meczowy, zobaczysz tutaj!

Poprawiony: czwartek, 02 maja 2019 05:19
 
Kolejna porażka Array Drukuj Array  Email
News - Latest
Wpisany przez Paweł Winiarski   
czwartek, 02 maja 2019 05:16

Niestety przegrywamy kolejne spotkanie i przy zwycięstwie LKS Ubiad jesteśmy już samodzielną drużyną mająca na koncie 13 punktów. Jedynego gola dla naszej drużyny zdobył Dawid Potoczek - po rzucie karnym. W piątek zagramy u siebie z Heleną Nowy Sącz

Raport meczowy, zobaczysz tutaj!

Poprawiony: niedziela, 05 maja 2019 14:37
 
Walkower Array Drukuj Array  Email
News - Latest
Wpisany przez Paweł Winiarski   
niedziela, 21 kwietnia 2019 19:11

 

Niestety nie pojawiamy się na wyjazdowym meczu z Hartem Tęgoborze i tym samym gospodarze otrzymają walkowera. Ostatni raz kiedy nie jedziemy na mecz to rok 2010 - kliknij wtedy przeszkodziła nam w tym potężna burza, mecz i tak, by nie doszedł do skutku ponieważ w Krynicy zalało boisko. Tym samym jesteśmy na ostatnim miejscu i w niedzielę zagramy u siebie derbowy mecz z Łąckiem.

Poprawiony: niedziela, 21 kwietnia 2019 19:54
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 7 z 166