Budowlanijazowsko.pl
Porażka i remis Array Drukuj Array  Email
News - Latest
Wpisany przez Paweł Winiarski   
wtorek, 05 października 2021 13:51

Remisujemy 1-1 wyjazdowe spotkanie z Korzenną - liderem ligi, który jeszcze nie stracił nawet punktu. Bramkę dla naszej drużyny w 4 minucie zdobył Sławomir Szczepaniak, gospodarze wyrównali w 35 minucie. Kolejne spotkanie zagramy u siebie w sobotę z Górka Szczereż, która niespodziewanie przegrała u siebie wysoko z KPT Nawojowa 6-0

Trener Nikodem Kołodziej: W końcu zagraliśmy na miarę naszych możliwości, oraz pokazaliśmy że jesteśmy drużyną z charakterem i to co złe już za nami. Oczywiście gospodarze większość meczu prowadzili grę, ale cała drużyna świetnie broniła a Ernest w bramce był bardzo pewnym punktem. Mieliśmy momenty gdzie to my dobrze rozprowadzaliśmy akcje i brakowało tylko ostatniego podania, albo decyzji do strzału. Z całego przebiegu zdecydowanie lepiej mogliśmy wyprowadzać kontrataki, bo Korzenna bardzo wysoko grała i jej boczni obrońcy często się podłączali. A nam przeważnie brakowało jednego dokładnego zagrania aby wyciągnąć maksimum po przechwycie. Satysfakcjonujący punkt, który bardzo podniósł nam morale przed derbami, w których musimy zagrać podobnie albo i jeszcze lepiej.

Tydzień wcześniej przegraliśmy u siebie z Zawisza Rożnów 3-2. Bramki zdobyli: Sławomir Gromala - asysta Ernest Jastrząb i Kacper Pajor - asysta Sławomir Szczepaniak.

Raport meczowy, zobaczysz tutaj!

Raport meczowy, zobaczysz tutaj!

Poprawiony: sobota, 16 października 2021 11:30
 
Kolejna wysoka porażka Array Drukuj Array  Email
News - Latest
Wpisany przez Paweł Winiarski   
wtorek, 21 września 2021 05:15

Przegrywamy kolejne spotkanie tym razem na wyjeździe z Dąbrovią Wielogłowy 6-1. Jedyną bramkę dla naszej drużyny zdobył Sławomir Szczepaniak po asyście Wojciecha Burchela. W pięciu meczach ligowych straciliśmy 24 gole. W następnej kolejce zagramy u siebie z Zawiszą Rożnów w Jazowsku, która pokonała KPT...6-0 z kolei my 12 września przegraliśmy z KPT 5-0. W ogóle wesoły futbol panuję w tej lidze patrząc na wysokie wyniki ostatniej kolejki.

Trener Nikodem Kołodziej:Co tu dużo powiedzieć o tym meczu. Dąbrowia była drużyną lepszą i efektownie to potwierdziła. My mieliśmy problem z tworzeniem sytuacji bramkowych i dodatkowo strasznie łatwo daliśmy sobie strzelić 4 bramki w 30minut. Nie może tak to wyglądać. O tym meczu musimy jak najszybciej zapomnieć.

Raport meczowy, zobaczysz tutaj!

Poprawiony: wtorek, 28 września 2021 05:57
 
Przełamanie Array Drukuj Array  Email
News - Latest
Wpisany przez Paweł Winiarski   
poniedziałek, 06 września 2021 06:00

Przegrywając do przerwy 2-1 w końcowy rozrachunku pokonujemy Mszalnicę po bardzo emocjonującym meczu 3-2.  Bramki dla naszej drużyny zdobyli: Wojciech Burchel (asysta Majerski Sebastian) Wojciech Burchel (asysta Jastrząb Eryk), Karol Klimek (asysta Jastrząb Eryk) Jest to nasze pierwsze zwycięstwo w tym sezonie. W kolejnym meczu zagramy na wyjeździe z KPT Nawojowa z którą jeszcze nigdy nie wygraliśmy.

Trener Nikodem Kołodziej: W końcu są pierwsze punkty w sezonie, cieszymy się strasznie, bo wywalczyliśmy je z ciężkim przeciwnikiem, po świetnej grze i niesamowitej walce do ostatnich minut. Takie zwycięstwa budują podwójnie, dla nas to bardzo duży zastrzyk pewności siebie. Mszalnica początkowo nas zaskoczyła wysokim pressingiem, ale dobrze radziliśmy sobie z wyprowadzaniem piłki, z czym we wcześniejszych meczach mieliśmy duży problem. Kluczem do wygranej była szeroka kadra, bo wszystkie zmiany trafione. Muszę oczywiście wyróżnić po tym meczu naszego bramkarza- Antka Śliwę, to był jego pierwszy mecz w drużynie seniorskiej, a ma niespełna 16 lat. Miał ciężkie zadanie, może mógł się lepiej zachować przy bramkach, ale z minuty na minutę robił postępy i miał coraz pewniejsze interwencje. Szczerze, zdziwiłbym się, gdybyśmy zakończyli mecz na zero z tyłu, ale plan był prosty- strzelić o jedną bramkę więcej od przeciwnika, więc udało się idealnie.

Raport meczowy, zobaczysz tutaj!

Poprawiony: czwartek, 16 września 2021 06:12
 
Porażka w lidze porażka w pucharze Array Drukuj Array  Email
News - Latest
Wpisany przez Paweł Winiarski   
czwartek, 16 września 2021 06:10

Kiepski tydzień za nami. Przegrywamy ligowy wyjazdowy mecz z KPT Nawojowa 5-0, kilka dni później przegrywamy w Jazowsku z Korzenną 3-0 w Pucharze Polski a już w sobotę czeka nas ciężki wyjazd do Dąborvii Wielogłowy. Początek meczu o godzinie 17:00

Raport meczowy, zobaczysz tutaj!

Poprawiony: wtorek, 21 września 2021 05:20
 
7 goli w 29 minut Array Drukuj Array  Email
News - Latest
Wpisany przez Paweł Winiarski   
wtorek, 31 sierpnia 2021 05:37

Nie udał się wyjazd do Powrożnika. Siedem goli w 29 minut i niestety druga porażka na naszym koncie. Bramki dla naszej drużyny zdobyli: : Jastrząb E. Burchel W. Gromala  S. Kolejny mecz zagramy na własnym stadionie z Mszalnicą która w tej kolejce pokonała KPT Nawojowa 2-1.

Trener Nikodem Kołodziej: Rozpoczęcie meczu w naszym wykonaniu godne pożałowania, cztery sytuacje rywali w przeciągu 20 minut i cztery stracone bramki. Nawet nie były to stu procentowe sytuacje, bo dużo było pomocy z naszej strony. Potrafiliśmy się podźwignąć za każdym razem, ale zabrakło niewiele. Dziękujeę zawodnikom za walkę do końca i serce zostawione na boisku, biorę pełną odpowiedzialność za tą porażkę. Musimy teraz wyciągnąć wnioski z naszej gry obronnej, znaleźć odpowiednie rozwiązanie aby nie tracić tylu bramek i w końcu zacząć punktować. Może z wyniku nie jestem zadowolony ale z gry i postawy moich zawodników już jak najbardziej.

Raport meczowy, zobaczysz tutaj!

Poprawiony: poniedziałek, 06 września 2021 05:42
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 3 z 178