Budowlanijazowsko.pl
Remis z liderem Array Drukuj Array  Email
News - Latest
Wpisany przez Paweł Winiarski   
poniedziałek, 24 maja 2021 05:56
/fot.Bardzo dobry mecz Rafała Słowika/
Po dobrym wyrównanym meczu remisujemy z liderem Biegoniczanką Nowy Sacz 0-0, zresztą praktycznie cała kolejka meczów była remisowa... Jest to pierwsza strata punktów lidera na wiosnę. Mecz mógł się podobać, trzymał w napięciu do ostatnich minut  słabo prowadzony przez arbitrów. W kolejnej kolejce zagramy na wyjeździe z Mogilnem.
Trener Nikodem Kołodziej:To był ciężki mecz, bo Barciczanka postawiła wysoko poprzeczkę, świetnie operowali piłką  w środku pola i ciągle grali wysokim pressingiem. W pierwszej połowie faktycznie mieliśmy duże kłopoty z tworzeniem sytuacji, ale zdawaliśmy sobie sprawę, że taki przebieg będzie miało pierwsze 45 minut- przewaga gości była, ale swoje okazje też mieliśmy. W drugiej połowie szanse się  trochę wyrównały i o wiele więcej mieliśmy do powiedzenia.
Goście opadli trochę z sił, a my coraz dłużej utrzymywaliśmy się przy piłce i z tego też  tworzyło się więcej akcji. Wiedziałem, że nie będziemy mieli tylu sytuacji bramkowych, jak w poprzednich spotkaniach, a mimo to mogliśmy przechylić zwycięstwo na naszą szalę w końcówce spotkania- Karol jednak minimalnie chybił.
Osobiście uważam każdy remis za stratę dwóch punktów, ale tym razem szanuje ten jeden punkt- choć naszym celem była wygrana. Tak jak mówiłem tydzień temu i nie były to mrzonki- stać nas na dobry wynik i chyba 0:0 z liderem jest całkiem dobrym wynikiem. Mamy teraz tydzień na odpoczynek i przygotowanie się na zupełnie inny mecz z Mogilnem.
Poprawiony: niedziela, 13 czerwca 2021 05:40
 
Wyjazdowe zwycięstwo Array Drukuj Array  Email
News - Latest
Wpisany przez Paweł Winiarski   
poniedziałek, 17 maja 2021 20:56

Zdobywamy wyjazdowy komplet punktów pokonując Mszalnicę 3-2. Gospodarze mieli fatalną serię kilku porażek pod rząd, więc faworytem spotkania była nasza drużyna. Do przerwy potwierdzaliśmy to  prowadząc 2-0 po bramkach Godawskiego i Wojtka Burchela. W drugiej połowie gospodarze zdobyli dwie bramki ale to niezawodny Wojtek Burchel w 65 minucie ustalił wynik spotkania. W następnej kolejce zagramy z liderem Biegoniczanką w Jazowsku.

Trener  Nikodem Kołodziej: To był dobry mecz w naszym wykonaniu, mimo straty dwóch bramek- zawsze powtarzam zawodnikom - stracimy dwie, strzelmy trzy, a będziemy najlepsi. Chcemy grać ofensywnie i może przez to czasami zostawiamy dużo miejsca przeciwnikowi, ale gdy tylko będziemy skupiać się nad lepszą skutecznością, to jestem spokojny o wyniki. Zero z tyłu nigdy nie było moim celem, tylko strzelanie jak najwięcej bramek. Dzisiaj te trzy bramki to było minimum, które wystarczyło na Mszalnicę. Lepszego prezentu urodzinowego nie mogłem dostać i serdecznie dziękuje za ten, i za wszystkie inne.

Mogę z pełną odpowiedzialnością powiedzieć, że jesteśmy mocni i widać to w każdym meczu. Teraz przyjeżdża do nas lider i nie będzie dla mnie niespodzianką, jak wywalczymy korzystny wynik. Nie będzie to oczywiście łatwe, ale u siebie możemy wygrać z każdym. Wystarczy, że zagramy tak jak dotychczas i strzelimy jedną bramkę  więcej.

Raport meczowy, zobaczysz tutaj!

Poprawiony: czwartek, 17 czerwca 2021 05:17
 
Porażka w ostatnich minutach meczu Array Drukuj Array  Email
News - Latest
Wpisany przez Paweł Winiarski   
poniedziałek, 10 maja 2021 20:27

/fot.archiwum/

Nie poprawiliśmy kiepskiego bilansu spotkań ze Świniarskiem, na 22 spotkania na poziomie -A- klasy wygraliśmy tylko 4 razy.  Porażka tym bardziej boli, że na kilkanaście minut przed końcem spotkania prowadziliśmy 2-1. Bramki dla naszej drużyny Wojciech Burchel i Sebastian Majerski. W kolejnej kolejce zagramy z przedostatnią drużyną w tabeli - Jednością Nowy Sącz. Mecz zaplanowano na niedzielę, godzinę 18:00 stadion w Jazowsku.

Trener Nikodem Kołodziej: Jestem bardzo zły po tym meczu- zresztą, jak każdy z zawodników, bo zdajemy sobie sprawę, że przegraliśmy wygrany mecz. Mieliśmy powtórkę z rozrywki właśnie z drużyną ze Świniarska, ostatnio, jak przyjechaliśmy do nich, tak samo wygrywaliśmy do 75 min., a przegraliśmy. Wiele rzeczy nam nie wychodziło dzisiaj, krótka ławka rezerwowych też dała się we znaki. Boli strasznie fakt, że tworzymy sobie sześć, osiem klarownych sytuacji i nie trafiamy. Natomiast przeciwnik z dwóch sytuacji strzela trzy bramki. Jest to bardzo frustrujące. Czasami tak jest, że jak chce się za bardzo, to nie wychodzi. Ale drużynie mogę śmiało podziękować, do nikogo nie mam pretensji, bo każdy dał z siebie sto procent. Nawet przez moment nie czuliśmy się słabsi, ten mecz nas tylko wzmocni i z takim podejściem zagramy kolejny mecz.

Raport meczowy, zobaczysz tutaj!

Poprawiony: czwartek, 27 maja 2021 05:54
 
Zwycięstwo i bramka sezonu Array Drukuj Array  Email
News - Latest
Wpisany przez Paweł Winiarski   
piątek, 14 maja 2021 04:46

Zwycięstwo w ligowym klasyku z Jednością Nowy Sącz 4-3! Przez całe spotkanie mieliśmy przewagę niestety pod koniec było trochę nerwowo, dwa rzuty karne dla rywala. Bramki dla naszej drużyny zdobyli: Jastrząb (asysta Godawski), Klimek (as. Kołodziej M.), Burchel W., Godawski Bramką sezonu popisał się Ernest Jastrząb - idealny strzał przewrotką. Mamy 28 punktów i realne szanse by w tabeli jeszcze awansować o kilka miejsc. W kolejnym spotkaniu zagramy na wyjeździe z Mszalnicą.

Trener Nikodem Kołodziej:Wielki szacunek dla zawodników, bo granie w środku tygodnia zawsze jest wielkim problemem związanym z praca czy studiami. A dzisiaj nikt nie olał sprawy i każdy robił wszystko, by być na meczu. W spotkaniu tak samo- każdy był zmotywowany. Wszystko było by pięknię, gdyby nie dwa głupie karne, które podarowaliśmy przeciwnikowi, i tym samym zgotowaliśmy sobie nerwowa końcówkę. Było za to bardzo pięknie przy dwóch bramkach Ernesta i Wojtka - stadiony świata. Jeszcze jedna statystyka- dzisiaj bardzo cieszy, zwłaszcza mnie, obecność w pierwszej jedenastce czterech niepełnoletnich graczy, którzy byli ojcami sukcesu. Dominik zagrał dobre zawody, Maks i Darek mieli asysty, a Kacper strzeli bramkę. Podsumowując- dobra organizacja, dobry mecz, dobry wynik.

bramka sezonu - kliknij

Raport meczowy, zobaczysz tutaj!

Poprawiony: czwartek, 03 czerwca 2021 05:46
 
Udana majówka Array Drukuj Array  Email
News - Latest
Wpisany przez Paweł Winiarski   
środa, 05 maja 2021 05:48

Udana majówka! W przeciągu kilku dni zgarniamy komplet sześciu punktów i pniemy się do góry w ligowej tabeli. Po zwycięstwie 1 maja z Witowicami teraz ogrywamy Ogniwo Piwniczna 3-1. W kolejnym meczu zagramy ze Świniarskiem na wyjeździe już w najbliższą niedzielę, początek o godzinie 11:00

Trener Nikodm Kołodziej: Kolejny dreszczowiec w naszym wykonaniu, choć mecz powinniśmy spokojnie zamknąć w pierwszej połowie. Niezrozumiała decyzja sędziego na Wojtku, który był ewidentnie faulowany w polu karnym, a zamiast karnego dostał on żółtą kartkę za symulowanie. W krótkim odstępie czasu straciliśmy bramkę po dużym indywidualnym błędzie Darka. Mimo to, nawet na moment nie oddaliśmy pola gościom, dominowaliśmy w każdej formacji. Na długie, bezsensowne wybicia rywala bardzo dobrze się ustawialiśmy i asekurowaliśmy. W drugiej połowie nasza gra jeszcze lepiej wyglądała, wiedziałem, że bramki to kwestia czasu, a to, co zrobił Sebastian Majerski przy dwóch trafieniach, można określić przebłyskiem geniuszu. Cała drużyna dzisiaj się spisała, wszystkie założenia, które ustalamy w szatni, każdy wykonuje najlepiej, jak potrafi, a nasze dobre wyniki są właśnie tego efektami.

Raport meczowy, zobaczysz tutaj!

Poprawiony: niedziela, 16 maja 2021 05:42
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 6 z 178