Budowlanijazowsko.pl - strona kibiców klubu Budowlani Jazowsko
III wewnętrzny turniej Akademii Array Drukuj Array  Email
News - Latest
Wpisany przez Paweł Winiarski   
poniedziałek, 06 stycznia 2020 08:08

W dn. 03.01.2020 r. Odbył się III (wewnętrzny) TURNIEJ AKADEMII BUDOWLANI JAZOWSKO dla orlików i młodzików .
30 zawodników podzielonych na 6 drużyn rywalizowało "każdy z każdym" po zaciętych meczach, oraz wielu emocjonujących momentach wyłoniliśmy zwycięzców . Należy wspomnieć ,że po raz pierwszy wręczana była nagroda fair play którą otrzymał :
Łukasz Rams

Najlepszy bramkarz :
kat.młodzik - Maciej Bodziony
kat.orlik - Bartłomiej Gomółka

Najlepszy strzelec:
kat. młodzik - Błażej Owsianka
kat. orlik - Rafał Jop

Najlepszy zawodnik:
kat. młodzik - Łukasz Mordarski
kat. orlik - Maciej Warzecha

wyróżnieni zostali :
Szymon Cabała 
Oskar Kozik 
Szymon Konieczny 
Natalia Godoń

Ponadto każdy zawodnik otrzymał pamiątkowy medal za frekwencję w zależności od obecności na treningach złoty za wzorowa frekwencję (+ koszulkę) złoty za b.dobrą frekwencję , brązowy za dobrą frekwencję .

Bardzo dziękujemy i gratulujemy wszystkim zawodnikom .

Poprawiony: poniedziałek, 13 stycznia 2020 07:19
 
Życzenia Świąteczne Array Drukuj Array  Email
News - Latest
Wpisany przez Paweł Winiarski   
poniedziałek, 23 grudnia 2019 06:23

Wszystkiego Najlepszego z okazji

Świąt Bożego Narodzenia,

oraz Szczęśliwego Nowego 2020 Roku,

wszystkim zawodnikom także tym najmłodszym z

akademii piłkarskiej, sympatykom naszego klubu,

życzy zarząd klubu z prezesem Adamem Wojtasem,

oraz kadra szkoleniowa.

Poprawiony: wtorek, 24 grudnia 2019 07:11
 
Remis na zakończenie rundy Array Drukuj Array  Email
News - Latest
Wpisany przez Paweł Winiarski   
wtorek, 12 listopada 2019 06:18

Remisujemy w wyjazdowym spotkaniu z Dąbrovią Wielogłowy 2-2, choć do przerwy przegrywaliśmy 2-0. Był to ostatni mecz udanej rundy jesiennej w której to 25 punktów no i 3 punkty, które nam uciekły walkowerem...

2:1 indywidualna akcja Wojtka, który wymanewrował trzech przeciwników w polu karnym, minął bramkarza i wyłożył Dominikowi piłkę do pustej bramki
2:2 Rzut wolny z 25 metrów, Sławek silnym i precyzyjnym strzałem nie daje szans bramkarzowi 

Trener Nikodem Kołodziej: Komentarz: Pozytywne zakończenie rundy- przegrywając 2:0 i remisując 2:2 zawsze podnoszą się morale drużyny. W dodatku nie mogłem skorzystać z pięciu podstawowych zawodników, ale zmiennicy pokazali też swoją jakość i przydatność. Szczerze, życzyłbym sobie, aby nasza wola walki zawsze tak wyglądała jak w tym meczu.

Trener Nikodem Kołodziej: Pozwolę sobie na małe podsumowanie całej rundy jesiennej. Podejmując się wyzwania utrzymania klubu w A klasie, każdy spisywał nas na straty i nie dawał wielkich szans. Pojawiły się problemy z zawodnikami, brak organizacji. Ale małymi kroczkami wszystko zaczęło się krystalizować, i tak o to utworzyła się drużyna z ambicjami na wyższe cele, niż tylko walka o utrzymanie. Jestem dumny z postawy wszystkich zawodników. Mimo ciężkiej sytuacji wierzyli, że nam się uda. Czeka nas jeszcze dużo pracy, ale mam już pomysł na dalsze funkcjonowanie zespołu. Miejmy nadzieję, że przyniesie efekty w nadchodzącej rundzie.

Raport meczowy, zobaczysz tutaj!

Poprawiony: sobota, 23 listopada 2019 06:35
 
Firma Vip zadbała o monitoring , zawodnicy o porządki Array Drukuj Array  Email
News - Latest
Wpisany przez Paweł Winiarski   
poniedziałek, 18 listopada 2019 08:57

Sobota gospodarcza! Oprócz generalnych porządków w których brali udział zawodnicy  w budynku klubowym został zainstalowany profesjonalny system alarmowy , oraz niebawem nowa instalacja monitoringu wizyjnego którą ufundował VIP SECURITY SYSTEM

Prezes Adam Wojtas dziękuję trenerowi ,zawodnikom za całą minioną rundę, także za sobotnie prace -  porządkowania klubu, oraz wszystkim pozostałym osobom, którzy w tej rundzie wspierali nasz klub!

Poprawiony: poniedziałek, 23 grudnia 2019 06:26
 
Derby dla Jazowska Array Drukuj Array  Email
News - Latest
Wpisany przez Paweł Winiarski   
wtorek, 05 listopada 2019 06:08

/fot.Marcin Bugajski strzelec pierwszej bramki/

Wygrywamy mecz derbowy z Górka Szczreż 2-1, do przerwy prowadząc 2-0/W końcowej fazie meczu nie wykorzystaliśmy kilku idealnych okazji, a Górka zdobyła kontaktowego gola przez co zrobiła się nerwowa końcówka. Na szczęście udało się utrzymać wynik do końcowego gwizdka. W niedzielę czeka nas ostatni mecz tej rundy  z Dąbrovią Wielogłowy (wyjazd)

1:0 dośrodkowanie z rzutu rożnego Sebastiana Majerskiego, w polu karnym najwyżej wyskoczył Marcin Bugajski i strzałem głową od poprzeczki daje prowadzenie

2:0 Faulowany w polu karnym zostaje Wojciech Burchel i on tez zamienia karnego na bramkę

trener Nikodem Kołodziej: Dobra passa podtrzymana, tak wiec bardzo cieszą trzy punkty w meczu derbowym. Za co moim zawodnikom gratuluje oczywiście, bo sam wiem, że wygrać w derbach to dodatkowa satysfakcja. Ale będę znowu realistą i krytyka się należy bo przebieg meczu nie wyglądał tak jak powinien. Przy wyniku 2:0, gdzie przeciwnik wychodzi wyżej i się odkrywa, naszym zadaniem było dobić go przynajmniej dwoma bramkami, a tego z nie wyjaśnionych mi przyczyn nie zrobiliśmy, a w konsekwencji tracimy bramkę kontaktową. Tylko błysk geniuszu Dawida na bramce uratował nas przed kompromitacją, tyle tylko, że to szczęście kiedyś się skończy i jak nie nauczymy się wyciągać z tego wnioski póki wygrywamy, przyjdzie czas na pasma porażek.

Raport meczowy, zobaczysz tutaj!

Poprawiony: sobota, 23 listopada 2019 06:36
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 6 z 171