Budowlanijazowsko.pl - strona kibiców klubu Budowlani Jazowsko
Zwycięstwo z Barciczanką II Array Drukuj Array  Email
News - Latest
Wpisany przez Paweł Winiarski   
poniedziałek, 17 sierpnia 2020 05:41

W drugiej kolejce A klasy sądeckiej pokonujemy na własnym terenie rezerwy Barcic 2-1. Bramki dla naszej drużyny zdobyli: Wojciech Burchel i Karol Klimek. W kolejnej kolejce pojedziemy do Nawojowej gdzie zagramy z KPT, niedziela godzina 11:00.

Trener Nikodem Kołodziej: Ważne trzy punkty, zwłaszcza po nieudanym starcie ligi. Ten mecz miał dla mnie dwa oblicza. Pierwszym była dobra gra defensywna, cierpliwość i wyczekiwanie przeciwnika na własnej połowie, koncentracja przez 90 minut naszych obrońców, co przełożyło się na niewiele okazji dla rywala. Drugim obliczem była nerwowość i brak cierpliwości w naszej grze ofensywnej, wiele niewykorzystanych okazji bramkowych, a także fakt, iż im bliżej bramki się znajdowaliśmy, tym była mniejsza nasza koncentracja. Ale sukces rodzi się w bólach i mam nadzieję, że właśnie tym meczem rozpoczęliśmy wędrówkę w górę tabeli.

Raport meczowy, zobaczysz tutaj!

Poprawiony: niedziela, 23 sierpnia 2020 08:10
 
Porażka na początek sezonu Array Drukuj Array  Email
News - Latest
Wpisany przez Paweł Winiarski   
poniedziałek, 10 sierpnia 2020 06:12

/fot.Kadra  która pojechała na mecz do Marcinkowic/

Niestety przegrywamy na inaugurację sezonu 2020/2021 w Marcinkowicach z tamtejszym Zamczyskiem  4-1. Jedyną bramkę dla naszej drużyny zdobył z rzutu karnego Wojtek Burchel. Od 5 minuty musieliśmy sobie radzić w dziesiątkę po czerwonej kartce Rafała Słowika. Kolejne spotkanie rozegramy u siebie gdzie gościć będziemy rezerwy Barciczanki.

Trener Nikodem Kołodziej:W tym spotkaniu mało rzeczy poszło po naszej myśli- to, co sobie założyliśmy w szatni przed meczem, odeszło w niepamięć w piątej minucie meczu po czerwonej kartce dla Rafała. Nie byliśmy przygotowani do takiego scenariusza. Pierwsza połowa dała się bardzo we znaki zawodnikom- przy niesamowitym upale granie w dziesiątkę dużo kosztuje. Na drugą połowę tak samo wyszliśmy z nowym planem, z wiarą i nagle pojawił się "prezent" Twardego w 50. minucie, gdzie Krzysiek chciał podać do naszego bramkarza, a piłka doszła do napastnika gospodarzy, który trafił na 3:0 Ciężko się podnieść po takim czymś. Może to i dobrze, że taki mecz wypadł nam na samym początku, ale jestem dobrej myśli na przyszłość, bo nawet w tak niekorzystnych warunkach były dobre momenty gry, wiemy co poprawić i będziemy nad tym pracować.

Raport meczowy, zobaczysz tutaj!


Poprawiony: poniedziałek, 17 sierpnia 2020 05:48
 
Początek ligi, mecz pucharowy Array Drukuj Array  Email
Ocena użytkowników: / 3
SłabyŚwietny 
News - Latest
Wpisany przez Paweł Winiarski   
piątek, 17 lipca 2020 06:41

/fot. Derby z Górką zagramy w przedostatniej kolejce/

Pierwsze spotkanie ligi w sezonie 2020/2021 zagramy w weekend 8/9 sierpnia na wyjeździe z Zamczyskiem Marcinkowice, tydzień później gościmy u siebie rezerwy Barciczanki. Mecz derbowy z Górką Szczereż zaplanowano w 16 kolejce (listopad) W pierwszej rundzie Pucharu Polski w odokręgu Nowy Sącz zagramy z Galicją Nowy Sącz (wyjazd) Jeżeli zwyciężymy to w kolejnej rundzie zagramy u siebie z Hartem Tęgoborze.

Poprawiony: poniedziałek, 27 lipca 2020 06:38
 
Porażka w Pucharze Array Drukuj Array  Email
Ocena użytkowników: / 6
SłabyŚwietny 
News - Latest
Wpisany przez Paweł Winiarski   
poniedziałek, 27 lipca 2020 06:36

Niestety przegrywamy w I rundzie Pucharu Polski na szczeblu OZPN z Galicją Nowy Sącz 3-2, do przerwy Galicja prowadziła 1-0. Bramki dla naszej drużyny zdobyli: Rafał Majerski i Rafał Burchel. Mecz roezgrany został w Jazowsku.

Poprawiony: poniedziałek, 27 lipca 2020 07:30
 
12 urodziny strony klubowej Array Drukuj Array  Email
News - Latest
Wpisany przez Paweł Winiarski   
środa, 01 lipca 2020 04:39

Przełom czerwca i lipca to 12 urodziny naszej strony klubowej, która początki swoje miała pod adresem budowlanijazowsko.ovh.pl, ale jej archiwum dostępne jest na naszej stronie. Staramy się pisać kilka zdań o każdym meczu,  nawet tym przegranym! Sto Lat, Sto Lat!

Poprawiony: piątek, 17 lipca 2020 06:47
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 4 z 171