Budowlanijazowsko.pl
Puchar na plus. liga na minus Array Drukuj Array  Email
News - Latest
Wpisany przez Paweł Winiarski   
wtorek, 24 sierpnia 2021 05:19

 

Przegrywamy swój pierwszy mecz w tym sezonie 7-1.  Jedyną bramkę dla naszego zespołu zdobył Wojciech Burchel po asyście Sławka Gromali. Do przerwy przegrywaliśmy 3-0. Natomiast w Pucharze Polski na szczeblu OZPN jesteśmy w III rundzie. W pierwszej rundzie pokonaliśmy na wyjeździe rezerwy Galicji Nowy Sącz 3-0. W tym spotkaniu dwa gole zdobył Wojciech Burchel a trzeciego dołożył Godawski. W drugiej rundzie dopiero rzuty karne rozstrzygnęły losy spotkania, w regulaminowym czasie było 3-3 a w serii rzutów karnych 4-3. W tym meczu bramki zdobyli: Wojciech Burchel i 2x Eryk Jastrząb.

Raport meczowy, zobaczysz tutaj!

Poprawiony: niedziela, 29 sierpnia 2021 06:49
 
Wojciech Burchel zawodnikiem sezonu Array Drukuj Array  Email
News - Latest
Wpisany przez Paweł Winiarski   
wtorek, 20 lipca 2021 05:47

Wojciech Burchel głosami zawodników i sympatyków klubu został wybrany najlepszym zawodnikiem sezonu 2020/2021. Drugie miejsce zajął Dawid Szabla a trzecie Rafał Majerski. Odkryciem sezonu wybrany został Maksymilian Kołodziej. Wszystkim zawodnikom gratulujemy.

Poprawiony: wtorek, 24 sierpnia 2021 05:28
 
Przegrywany z LKS Ubiad Array Drukuj Array  Email
News - Latest
Wpisany przez Paweł Winiarski   
wtorek, 29 czerwca 2021 05:37

Przegrywamy w meczu wyjazdowym z LKS Ubiad 4-1 jedynego gola dla naszej drużyny zdobył Krzysztof Twardowski. W ostatnim meczu tego długiego sezonu zagramy z KPT Nawojowa na własnym stadionie

Trener Nikodem Kołodziej:W tym dniu nie było nas stać na nic więcej, jak na tylko jedną bramkę. Bardziej pragnęliśmy usłyszeć końcowy gwizdek, niż ten po strzeleniu bramki. O ile cała defensywa z Dawidem w bramce trzymała poziom, to reszta myślami już była na wakacjach. Ale byliśmy świadomi, że presja na nas żadna nie ciąży, dobrze, że obyło się bez kontuzji i teraz trzeba pokazać się charakternie przed swoją publicznością, by miło zakończyć sezon.

Raport meczowy, zobaczysz tutaj!

Poprawiony: niedziela, 01 sierpnia 2021 09:07
 
Remisowo na koniec Array Drukuj Array  Email
News - Latest
Wpisany przez Paweł Winiarski   
niedziela, 04 lipca 2021 04:08

/fot.W meczu nie brakowało walki/

W ostatnim meczu sezonu remisujemy z KPT Nawojowa 0-0, taki wynik na tym poziomie rzadko pada no ale się zdarzyło. Mecz trzymał w napięciu jednak skuteczność w tym dniu słaba.

Trener Nikodem Kołodziej:Remis sprawiedliwy,choć szkoda, że bezbramkowy, bo okazji nie brakowało po obu stronach. Najważniejsze, ze obyło się bez kontuzji. Dobrą grą mogliśmy zakończyć strasznie wymagający sezon. Kibicom, przez ambicje i serducho zostawione na boisku, chcielibyśmy podziękować za frekwencję na meczach i za doping. Byliśmy naprawdę zadowoleni po końcowym gwizdku, choć do pełnego szczęścia zabrakło niewiele.

Raport meczowy, zobaczysz tutaj!

Poprawiony: niedziela, 01 sierpnia 2021 09:01
 
Dwa niewykorzystane karne Array Drukuj Array  Email
News - Latest
Wpisany przez Paweł Winiarski   
sobota, 26 czerwca 2021 05:50

/fot.Jeden z naszych zawodników w roli bocznego sędziego/

Przegrywamy z wyżej notowanym Zamczyskiem Marcinkowice 2-0. Neistety nie wykorzystujemy dwóch rzutów karnych, pechowcem okazał się Wojciech Burchel. Mecz kończymy grając w dziesiątkę po czerwonej kartce Sebastiana Majerskiego. W następnej kolejce zagramy na wyjeździe z LKS Ubiad.

Trener Nikodem Kołodziej: To był jeden z lepszych meczów, jakie rozegraliśmy w tej rundzie, intensywność meczu była na niesamowicie wysokim poziomie po naszej stronie, cały czas atakowaliśmy, tworzyliśmy sobie sytuacje, mimo gry w osłabieniu przez 35 minut. Ale skutecznością nie grzeszyliśmy - dwa niewykorzystane karne, poprzeczka Wojtka z pięciu metrów, trzy razy sam na sam, dziesięć strzałów celnych. Bramkarz z Marcinkowic ewidentnie wygrał im mecz,  rozegrał świetne zawody, nie mogliśmy znaleźć na niego sposobu. Osobiście, jestem zadowolony po tym meczu, bo pokazaliśmy, że w tak mieszanym składzie umiemy grać dobrze w piłkę.

Raport meczowy, zobaczysz tutaj!

Poprawiony: poniedziałek, 02 sierpnia 2021 06:50
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 4 z 178