SłabyŚwietny
News - Latest
Wpisany przez Paweł Winiarski
niedziela, 21 kwietnia 2024 06:15
Bardzo dobrą serię zwycięstw notują w ostatnich kolejkach zawodnicy Jazowska. W 18 kolejce pewne zwycięstwo w Witowicach 3-0! Bramki w tym meczu zdobyli: Jastrząb Ern. Fudala i Wojciech Burchel. Niestety Budowlani spotkanie kończyli w 10 po czerwonej kartce za dyskusje dla Ernesta Jastrząba. Do przerwy Budowlani prowadzili 2-0. W 19 kolejce kolejne wyjazdowe spotkanie i kolejne zwycięstwo tym razem z Dąbrovią Wielogłowy 2-1. Do przerwy Budowlani przegrywali 1-0. Po przerwie niezawodny Wojtek Burchel w 57 i 62 minucie spotkania ustalił wynik meczu. Asysty przy tych bramkach zaliczył Karol Klimek. Budowlani ponownie spotkanie kończyli w dziesiątkę po dwóch żółtych kartkach dla Rafała Majerskiego. Po tym spotkaniu Budowlani zajmowali 4 miejsce w tabeli i czekał na nich pojedynek z liderem Barciczanką Barcice II na własnym stadionie. Z Victorią do 70 minuty Budowlani prowadzili 2-1, by ostatecznie przegrać 3-2, i tracąc bramkę w doliczonym czasie gry. Do przerwy Budowlani przegrywali 1-0. Bramki zdobyli: Kołodziej M. i Eryk Jastrząb. Mecz stał na wysokim poziomie i mógł się podobać.
Poprawiony: niedziela, 05 maja 2024 11:55