Dwa zwycięstwa na początek! Array Drukuj Array  Email
SłabyŚwietny
News - Latest
Wpisany przez Paweł Winiarski
czwartek, 04 kwietnia 2024 05:11

Bardzo dobrze rundę wiosenną rozpoczęli zawodnicy Budowlanych. W wyjazdowym meczu po bramkach K.Owsianki, który powrócił do składu i bramce Ernest Jastrząb Budowlani pokonali  Świniarsko z którym nie często na ich boisku kończyli zawody jako lepsi. Do przerwy utrzymywał się wynik 0:0. Asysty w tym spotkaniu zaliczyli Ernest Jastrząb i Rafał Majerski. Budowlani w tym meczu wystąpili w nowych strojach widocznych na zdjęciu. W drugim spotkaniu rozgrywanym na własnym stadionie udało się pokonać rywala z którym Budowlanym bardzo ciężko się gra - Nawoj Nawojowa. Jedyną bramkę w tym meczu zdobył Kołodziej F. w 48 minucie spotkania. Asystę przy tej bramce zaliczył Jastrząb Ern. Mecz był rozgrywany w dobrym tempie, przy pełnych trybunach. Warto pochwalić drużynę za konsekwentną grę w obronie.

Poprawiony: niedziela, 21 kwietnia 2024 06:17