Jeden punkt w dwóch meczach Array Drukuj Array  Email
News - Latest
Wpisany przez Paweł Winiarski
wtorek, 26 września 2023 05:14

więcej niebawem...

W 7 kolejce Budowlani zagrali w Nowym Sączu z wysoko notowaną Heleną Nowy Sącz. Do 60 minuty utrzymywał się remis 2-2. Bramki dla Budowlanych zdobyli: D.Majerski po asyście E.Jastrząb i E.Jastrząb po asyście S.Gromali. W kolejnych minutach gospodarze wykorzystali słabszą postawę drużyny i dołożyli 3 bramki. W 8 kolejce była możliwość zdobycia 3 punktów, bo i rywal nie z najwyższej półki - Olimpik Powróżnik. Pogoda fatalna, nawalne opady deszczu. Do przerwy po bramce Wojciecha Burchela Budowlani prowadzili 1-0. Przy tej bramce asystę zaliczył Warzecha. W 70 minucie Sławomir Gromala bezpośrednio po rzucie rożnym podwyższa na 2-0. W 70 minucie goście grają w 10- po czerwonej kartce i tym samym oddając w końcowej fazie dwa celne strzały doprowadzają do remisu. Budowlani tracą punkty grając w przewadze...Budowlani po 8 meczach mają tylko 8 punktów.

Poprawiony: wtorek, 24 października 2023 19:10