Porażka i remis ICON_SEP Print ICON_SEP  Email
User Rating: / 0
PoorBest 
News - Latest
Written by   
DATE_FORMAT_LC2

Remisujemy 1-1 wyjazdowe spotkanie z Korzenną - liderem ligi, który jeszcze nie stracił nawet punktu. Bramkę dla naszej drużyny w 4 minucie zdobył Sławomir Szczepaniak, gospodarze wyrównali w 35 minucie. Kolejne spotkanie zagramy u siebie w sobotę z Górka Szczereż, która niespodziewanie przegrała u siebie wysoko z KPT Nawojowa 6-0

Trener Nikodem Kołodziej: W końcu zagraliśmy na miarę naszych możliwości, oraz pokazaliśmy że jesteśmy drużyną z charakterem i to co złe już za nami. Oczywiście gospodarze większość meczu prowadzili grę, ale cała drużyna świetnie broniła a Ernest w bramce był bardzo pewnym punktem. Mieliśmy momenty gdzie to my dobrze rozprowadzaliśmy akcje i brakowało tylko ostatniego podania, albo decyzji do strzału. Z całego przebiegu zdecydowanie lepiej mogliśmy wyprowadzać kontrataki, bo Korzenna bardzo wysoko grała i jej boczni obrońcy często się podłączali. A nam przeważnie brakowało jednego dokładnego zagrania aby wyciągnąć maksimum po przechwycie. Satysfakcjonujący punkt, który bardzo podniósł nam morale przed derbami, w których musimy zagrać podobnie albo i jeszcze lepiej.

Tydzień wcześniej przegraliśmy u siebie z Zawisza Rożnów 3-2. Bramki zdobyli: Sławomir Gromala - asysta Ernest Jastrząb i Kacper Pajor - asysta Sławomir Szczepaniak.

Raport meczowy, zobaczysz tutaj!

Raport meczowy, zobaczysz tutaj!

LAST_UPDATED2