Budowlanijazowsko.pl
Przegrana z ostatnią drużyną w tabeli Array Drukuj Array  Email
News - Latest
Wpisany przez Paweł Winiarski   
wtorek, 15 czerwca 2021 05:52

Niestety przegrywamy z ostatnią drużyna w tabeli Piątkovią Łęg 4-1. Jedynego gola dla naszej drużyny zdobył Wojciech Burchel. Mecz kończyliśmy w dziesięciu, drugą żółtą kartkę obejrzał Rafał Słowik. W następnej kolejce zagramy z Dąbovią Wielogłowy na wyjeździe (czwartek)

Trener Nikodem Kołodziej:Pierwsza połowa była dobra w naszym wykonaniu, brakowało czasami zdecydowania pod polem karnym przeciwnika, ale dosyć swobodnie tworzyliśmy sobie sytuacje bramkowe. Ale to, co stało się w drugiej odsłonie, jest mi strasznie trudno wytłumaczyć, nie wykonaliśmy tego, co zakładaliśmy sobie w szatni. Wkradła się frustracja i zniecierpliwienie po straconej bramce, a szybka chęć zdobycia bramki w żaden sposób nam nie pomogła. Muszę przeprosić wszystkich naszych kibiców, bo nie podołaliśmy ich oczekiwaniom, a w dodatku nie wyglądaliśmy jak drużyna, zostawiliśmy zły obraz po sobie.

Raport meczowy, zobaczysz tutaj!

Poprawiony: piątek, 13 sierpnia 2021 06:18
 
Wysoka porażka w Paszynie Array Drukuj Array  Email
News - Latest
Wpisany przez Paweł Winiarski   
wtorek, 08 czerwca 2021 04:24

Niestety przegrywamy wysoko w wyjazdowym meczu z Amatorem Paszyn 5-0. Nie potrafimy w Paszynie wygrać od 2014 roku. Słabo kadrowo wyglądaliśmy w tym meczu grając w jedenastu a kończąc w dziesiątkę ( kontuzja). W kolejnej kolejce zagramy u siebie z ostatnią drużyną w tabeli Piątkovią Łęg, będzie to bardzo dobra okazja to przełamania złej passy.

Trener Nikodem Kołodziej:Nie ma co tu dużo komentować. Mogę jedynie pogratulować chłopakom z Paszyna, wygrali jak najbardziej zasłużenie. Swoim zawodnikom pragnę podziękować, bo dobrze wiem, ile sił i zdrowia kosztował nas ten mecz. Mimo spiekoty, okrojonego składu, wszyscy walczyli do samego końca, choćby o bramkę honorową, szacunek wielki dla nich.

Raport meczowy, zobaczysz tutaj!

Poprawiony: piątek, 13 sierpnia 2021 06:46
 
Hokejowy wynik Array Drukuj Array  Email
News - Latest
Wpisany przez Paweł Winiarski   
wtorek, 01 czerwca 2021 05:45

Przegrywamy wyjazdowe spotkanie z Mogilnem 6-4. Trzy bramki Wojtka Burchela i jedna Sebastiana Majerskiego to było za mało. We czwartek spotkanie w Jazowsku z Orzeł Ptaszkowa, początek meczu o godzinie 18:00

 

Trener Nikodem Kołodziej: Co tu dużo mówić, nie był to nasz dzień. Fajnie rozpoczęliśmy spotkanie, bo już w drugiej minucie prowadziliśmy po golu Wojtka. Jednak momentalnie straciliśmy to prowadzenie- w meczu raz może się zdarzyć taka dekoncentracja, ale nie aż trzy. W drugiej połowie po prostu zabrakło nam sił, bo utrzymywanie się przy piłce na tak tragicznej murawie nie wchodziło w grę, w dodatku przy dwóch zmiennikach na ławce i w sytuacji, kiedy Sebastian zszedł z kontuzją w 30 minucie. Szkoda tego meczu, bo była okazja do odskoczenie rywalom, no ale taka jest piłka, nie wygrywa się wszystkiego.

Raport meczowy, zobaczysz tutaj!

Poprawiony: niedziela, 27 czerwca 2021 06:23
 
Porażka po karnym Array Drukuj Array  Email
News - Latest
Wpisany przez Paweł Winiarski   
niedziela, 06 czerwca 2021 06:15

Niestety przegrywamy kolejne spotkanie, tym razem u siebie z Orzeł Ptaszkowa 1-0. Jedyna bramka dla gości padła po rzucie karnym. W następnej kolejce zagramy na wyjeździe z Amatorem Paszyn.

Trener Nikodem Kołodziej: Mecz ewidentnie na remis, sędzia dyktując karnego dał się nabrać zawodnikowi gości, bo faulu tam nie było na pewno. Napastnik po prostu był typem zawodnika wymuszającym faule przez cały mecz- w pierwszej połowie chciał w taki sam sposób wymusić karnego, ale sędzia dobrze zareagował. Niestety, za drugim razem brakło mu konsekwencji. Jeden błąd sędziego zaważył na wyniku spotkania, ale sami też jesteśmy sobie winni, bo nie wykorzystaliśmy swoich okazji. O przegraną możemy mieć pretensje tylko do siebie, bo Orzeł nie zagroził nam w żaden sposób stuprocentowymi sytuacjami, byli za to solidni i dobrze utrudniali nam rozgrywanie akcji."

Decyzją OZPN walkower na naszą korzyść.

Raport meczowy, zobaczysz tutaj!

Poprawiony: piątek, 13 sierpnia 2021 06:49
 
Remis z liderem Array Drukuj Array  Email
News - Latest
Wpisany przez Paweł Winiarski   
poniedziałek, 24 maja 2021 05:56
/fot.Bardzo dobry mecz Rafała Słowika/
Po dobrym wyrównanym meczu remisujemy z liderem Biegoniczanką Nowy Sacz 0-0, zresztą praktycznie cała kolejka meczów była remisowa... Jest to pierwsza strata punktów lidera na wiosnę. Mecz mógł się podobać, trzymał w napięciu do ostatnich minut  słabo prowadzony przez arbitrów. W kolejnej kolejce zagramy na wyjeździe z Mogilnem.
Trener Nikodem Kołodziej:To był ciężki mecz, bo Barciczanka postawiła wysoko poprzeczkę, świetnie operowali piłką  w środku pola i ciągle grali wysokim pressingiem. W pierwszej połowie faktycznie mieliśmy duże kłopoty z tworzeniem sytuacji, ale zdawaliśmy sobie sprawę, że taki przebieg będzie miało pierwsze 45 minut- przewaga gości była, ale swoje okazje też mieliśmy. W drugiej połowie szanse się  trochę wyrównały i o wiele więcej mieliśmy do powiedzenia.
Goście opadli trochę z sił, a my coraz dłużej utrzymywaliśmy się przy piłce i z tego też  tworzyło się więcej akcji. Wiedziałem, że nie będziemy mieli tylu sytuacji bramkowych, jak w poprzednich spotkaniach, a mimo to mogliśmy przechylić zwycięstwo na naszą szalę w końcówce spotkania- Karol jednak minimalnie chybił.
Osobiście uważam każdy remis za stratę dwóch punktów, ale tym razem szanuje ten jeden punkt- choć naszym celem była wygrana. Tak jak mówiłem tydzień temu i nie były to mrzonki- stać nas na dobry wynik i chyba 0:0 z liderem jest całkiem dobrym wynikiem. Mamy teraz tydzień na odpoczynek i przygotowanie się na zupełnie inny mecz z Mogilnem.
Poprawiony: niedziela, 13 czerwca 2021 05:40
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 10 z 183