Budowlanijazowsko.pl
Bramek nie było Array Drukuj Array  Email
News - Latest
Wpisany przez Paweł Winiarski   
piątek, 19 listopada 2021 05:58

W ostatniej kolejce jesiennej rundy remisujemy remisujemy bezbramkowo z Zamczyskiem Marcinkowice 0-0.  Mecz mógł się podobać, pomimo braku w naszym składzie kilku kluczowych zawodników.  Przed nami dwa zaległe spotkania, najbliższe już w niedzielę z Ogniwem Piwniczna na wyjeździe, które w ostatniej kolejce nieznaczenie uległo KPT Nawojowa.

raport - Wicher Mogilno Raport meczowy, zobaczysz tutaj!

Poprawiony: wtorek, 23 listopada 2021 08:57
 
Szóstka z Amatorem i Witowicami Array Drukuj Array  Email
News - Latest
Wpisany przez Paweł Winiarski   
poniedziałek, 01 listopada 2021 14:34

Niestety przegrywamy dwa ostatnie spotkania tracąc w nich po 6 bramek. W Paszynie przegrywamy 6-1 jedyna bramkę dla naszej drużyny zdobył Wojiech Burchel - asysta Karol Klimek. Do przerwy remisowaliśmy 1-1. Mecz z Witowicami nie układał się już od samego początku, kiedy to goście szybko zdobyli cztery gole i wiadomo było, że jest już po meczu, choć udało nam się zdobyć dwa gole: Maksymilian Kołodziej - asysta Sławomir Gromala, i  Eryk Jastrząb. W kolejnej koleje zagramy wyjazdowe spotkanie 11 listopada z Wicher Mogilno, jest to bardzo istotny mecz dla układu dolnej części tabeli.

Raport meczowy, zobaczysz tutaj!

Poprawiony: niedziela, 21 listopada 2021 07:17
 
Górka pokonana Array Drukuj Array  Email
News - Latest
Wpisany przez Paweł Winiarski   
czwartek, 14 października 2021 05:49

/fot.W meczu derbowy nie brakowało walki/

Wygrywamy derbowe spotkanie z Górką Szczereż 3-0 remisując do przerwy 0-0. Bramki dla naszej drużyny zdobyli: Darius Majerski - asysta Karol Klimek, Karol Klimek - asysta Dariusz Majerski, Piotr Tokarczyk - asysta Wojciech Burchel. W kolejnym spotkaniu zgramy na wyjeździe z Grybovią, która pokonała na wyjeździe KPT Nawojowa 1-0. Liderem ligi w dalszym ciągu jest Korzenna, która w wyjazdowym spotkaniu pokonała Zawiszę 4-2. W meczu dwóch najsłabszych drużyn Ogniwo Piwniczna pokonało Wicher Mogilno 5-2.

Raport meczowy, zobaczysz tutaj!

Poprawiony: czwartek, 11 listopada 2021 07:04
 
Remis w Grybowie Array Drukuj Array  Email
News - Latest
Wpisany przez Paweł Winiarski   
środa, 20 października 2021 05:25

Remisujemy wyjazdowe spotkanie z Grybovią 3-3. Po 45 minutach prowadziliśmy 2-1. Bramki dla naszej drużyny zdobyli: Wojciech Burchel - asysta Sławomir Gromala, Dariusz Majerski - asysta Wojciech Burchel, Wojciech Burchel - asysta Rafał Majerski. Kolejne spotkanie zagramy w sobotę na własnym stadionie z Nawoj Nawojowa, którzy w tej kolejce pokonali w meczu derbowym KPT 2-1.

Trener Nikodem Kołodziej:Co do samego meczu, taktycznie zagraliśmy świetnie, ale zabrakło nam postawienia "kropki nad i" przy stanie 2:0. Mieliśmy kilka razy możliwość wyjścia z szybką kontrą, a zamiast tego niepotrzebnie dawaliśmy możliwość powrotu Grybovi. Powinniśmy bardziej szukać trzeciej bramki, która by już definitywnie zamknęła spotkanie, a mniej bronić wyniku. Bardzo znany i oczywisty błąd z naszej stronyRemis na bardzo wymagającym terenie, ale z pełną odpowiedzialnością mogę powiedzieć, że niesprawiedliwy. Mecz toczył się w dobrym tempie i fajnie się patrzyło na naszą grę. Wszystko było by bardzo fajnie, gdyby nie dwa katastrofalne błędy sędziowskie. Pierwszy, przy bramce na 2:3 dla gospodarzy, gdzie ewidentnie faulowany był Bartek Szyszka, a sędzia tego nie zauważył. Drugi, jeszcze gorszy błąd nastąpił przy bramce na 3:3. Sędzia nie odgwizdał faulu na Sławku Gromali, piłka trafiła do napastnika gospodarzy, który był na 3-metrowym spalonym. Sędzia boczny tłumaczył się, że był przekonany "że będzie faul, bo wszyscy stanęli". Tych dwóch bramek po prostu w świecie nie powinno być. Jesteśmy rozgoryczeni i źli, bo zostaliśmy okradzeni z dwóch punktów, a bardzo dużo zdrowia poświęciliśmy w tym meczu. Co innego stracić bramkę w oczywisty sposób, a co innego, gdy sędzia może ją sobie w połowie przypisać. Tyle o sędziowaniu, chciałem tylko wyjaśnić tym, którzy nie byli na spotkaniu, w jaki sposób dobrze grając nie wracamy z 3 punktami.

Raport meczowy, zobaczysz tutaj!

Poprawiony: niedziela, 21 listopada 2021 07:19
 
Porażka i remis Array Drukuj Array  Email
News - Latest
Wpisany przez Paweł Winiarski   
wtorek, 05 października 2021 13:51

Remisujemy 1-1 wyjazdowe spotkanie z Korzenną - liderem ligi, który jeszcze nie stracił nawet punktu. Bramkę dla naszej drużyny w 4 minucie zdobył Sławomir Szczepaniak, gospodarze wyrównali w 35 minucie. Kolejne spotkanie zagramy u siebie w sobotę z Górka Szczereż, która niespodziewanie przegrała u siebie wysoko z KPT Nawojowa 6-0

Trener Nikodem Kołodziej: W końcu zagraliśmy na miarę naszych możliwości, oraz pokazaliśmy że jesteśmy drużyną z charakterem i to co złe już za nami. Oczywiście gospodarze większość meczu prowadzili grę, ale cała drużyna świetnie broniła a Ernest w bramce był bardzo pewnym punktem. Mieliśmy momenty gdzie to my dobrze rozprowadzaliśmy akcje i brakowało tylko ostatniego podania, albo decyzji do strzału. Z całego przebiegu zdecydowanie lepiej mogliśmy wyprowadzać kontrataki, bo Korzenna bardzo wysoko grała i jej boczni obrońcy często się podłączali. A nam przeważnie brakowało jednego dokładnego zagrania aby wyciągnąć maksimum po przechwycie. Satysfakcjonujący punkt, który bardzo podniósł nam morale przed derbami, w których musimy zagrać podobnie albo i jeszcze lepiej.

Tydzień wcześniej przegraliśmy u siebie z Zawisza Rożnów 3-2. Bramki zdobyli: Sławomir Gromala - asysta Ernest Jastrząb i Kacper Pajor - asysta Sławomir Szczepaniak.

Raport meczowy, zobaczysz tutaj!

Raport meczowy, zobaczysz tutaj!

Poprawiony: sobota, 16 października 2021 11:30
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 7 z 183