Budowlanijazowsko.pl
Nieznaczna porażka i efektowne zwycięstwo Array Drukuj Array  Email
News - Latest
Wpisany przez Paweł Winiarski   
niedziela, 09 października 2022 06:25

/fot.Wojtek Burchel pewnie pokonuję bramkarza gości/

Ostatnie mecze to gra w kratkę. W 10 kolejce Budowlani przegrali wyjazdowe spotkanie z  Orzeł Ptaszkowa 2-1. Jedyną bramkę dla naszej drużyny zdobył Wojciech Burchel asysta Pierzchały. Na małym boisku pełnym błota zabrakło po prostu szczęścia. Były okazję, niestety brakowało skuteczności. W 11 kolejce w Jazowksu bardzo łatwo ograna została drużyna z Mogilna. Cztery bramki w tym meczu zdobył Wojciech Burchel i co ciekawe nie wykorzystał jedenastki. Pozostałe dwie bramki to dzieło Twardowskiego i Fudala. Goście po otrzymaniu czerwonej kartki można powiedzieć, że statystowali na boisku i ogólnie zagrali słabe zawody. Brawo za skuteczność. W 12 kolejce zagramy u siebie z Zawiszą Rożnów.

Poprawiony: środa, 26 października 2022 06:07
 
Wyjazdowe zwycięstwo, przegrane derby! Array Drukuj Array  Email
News - Latest
Wpisany przez Paweł Winiarski   
poniedziałek, 26 września 2022 07:19

W dwóch ostatnich kolejkach Budowlani zdobywają 3 punkty, W wyjazdowym meczu z Zawadą Nowy Sącz Budowlani pokazali się z dobrej strony pokonując beniaminka 4-2 do przerwy prowadziliśmy 2-1. Bramki zdobywali: Twardowski w pierwszej minucie asysta Pajor, Wojciech Burchel w 33 minucie i 58 minucie z rzutu karnego, i w 78 minucie ponownie Wojciech Burchel po asyście Tokarczyka. W drugim meczu przegrywamy mecz derbowy z drużyną która na koncie nie miała żadnego punktu. Przegrana bez walki, bardzo słaby mecz w wykonaniu Budowlanych. Górka zasłużenie zgarnia swoje pierwsze punkty w tym sezonie.

Poprawiony: niedziela, 09 października 2022 06:21
 
Efektowne zwycięstwa Array Drukuj Array  Email
News - Latest
Wpisany przez Paweł Winiarski   
czwartek, 01 września 2022 05:16

/fot.Sławomir Gromala zdobywa bramkę na 2-0/

Bardzo dobrze zaprezentowała się nasza drużyna w dwóch ostatnich kolejkach ligowych. W Witowicach Budowlani wygrali 2-0 po dwóch bramkach Ernesta Jastrząba w 47 i 55 minucie spotkania. Asysty przy tych golach zaliczyli: Szczepaniak i Wojtek Burchel. Był to drugi mecz bez straconej bramki. Natomiast we wtorek drużyna Zamczyska Marcinkowice wyjechała z Jazowska z bagażem 6 goli:

61? Jastrząb (Burchel W.).49 Jastrząb;43 Gromala (Jastrząb);32 Budaj;24 Gromala;10 Gromala;

Bardzo dobrze zagrała cała drużyna Budowlanych, szybkie tempo, ciekawe akcję. Zamczysko odpowiedziało tylko jedną bramką, prezentując się ogólnie słabo, zwłaszcza pierwsze dwie bramki po wyraźnych błędach w defensywie. Brawo dla Sławomira Gromali, który skompletował hattricka. W kolejnej kolejce na Budowlanych czeka Przydonica, mecz wyjazdowy.

Poprawiony: wtorek, 13 września 2022 05:07
 
Dwie porażki Array Drukuj Array  Email
News - Latest
Wpisany przez Paweł Winiarski   
wtorek, 13 września 2022 04:53

/fot.Mecz zakończony przed czasem/

Nie udała się wyprawa do Przydonicy gdzie zawodnicy Budowlanych przegrali 5-3 do przerwy 2-0 dla gospodarzy.. Bramlki i asysty w tym meczu: Jastrząb asysta Szczepaniak, Jastrząb bez asysty i Fudała asysta Szczepaniak. Liczne błędy, brak skuteczności zdecydował o takim wyniku. W ostatnią niedzielę była okazja do rehabilitacji z beniaminkiem Nawoj Nawojowa. Niestety stracona bramka w pierwszej minucie meczu to był dopiero początek kłopotów. Mecz zakończył się przed czasem w konsekwencji 4 czerwonych kartek i kontuzji naszego bramkarza. Decyzje młodego arbitra wywołały spore kontrowersje. Zaczęło się wszystko w 35 minucie po nieodgwizdanym, niebezpiecznym faulu zawodnika z Nawojowej. W czasie zakończenia spotkania Nawojowa prowadziła 3-0, ale można się spodziewać walkowera na ich korzyść. Kolejne spotkanie przed nami rywalem będzie w meczu wyjazdowym Zawada Nowy Sącz.

Poprawiony: poniedziałek, 26 września 2022 07:23
 
Na początek zwycięstwo! później... Array Drukuj Array  Email
News - Latest
Wpisany przez Paweł Winiarski   
środa, 17 sierpnia 2022 12:38

/fot.W meczu nie brakowało kontrowersji/

Bardzo dobrze sezon rozpoczęli nasi zawodnicy pokonując po bardzo emocjonującym meczu Olimpik Powróźnik 2-0. Bramki zdobyli: Wojciech Burchel w 10 minucie po asyście Szczepaniaka i Krzysztof Twardowski w 88 minucie po asyście Wojtka Burchela. Bardzo dobrze zagrał cały blok defensywny razem z naszym bramkarzem - Antek Śliwa. Kibice powitali dwóch nowych graczy: Amadeusza Budaja i Łukasza Godonia. W drugiej kolejce w meczu wyjazdowym niestety nasi zawodnicy przegrali wysoko bo aż 6-0....Drużyna zagrała bardzo słabe zawody na tle faworyzowanego przeciwnika. Warto odnotować, że po dłuższej przerwie do drużyny powrócili: Grzegorz Kałuziński i Rafał Burchel.

Poprawiony: czwartek, 01 września 2022 05:18
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 4 z 183