Przegrywany derby Array Drukuj Array  Email
SłabyŚwietny
News - Latest
Wpisany przez Paweł Winiarski
niedziela, 17 czerwca 2018 21:08

Przegrywamy wyjazdowe spotkanie z Górka Szczereż 4:2, 0:0 do przerwy. W pierwszej połowie Wojtek Burchel nie wykorzystał rzutu karnego, przeniósł piłkę nad poprzeczka- faulowany w tej sytuacji był Twardowski. W drugiej połowie ponownie w roli głównej Wojtek Burchel, który dostał piłkę za obrońców od Roska i strzelił bramkę w sytuacji sam na sam. Po tej bramce nastąpiło rozluźnienie w szeregach drużyny i oddaliśmy pole przeciwnikom. Górka to wykorzystała i strzeliła  3 bramki. Duży udział przy tych trafieniach mieli nasi obrońcy i bramkarz. Jeszcze gol Zieciny z głowy po asyście Roska dał nadzieje na chociażby remis, ale Górka szybko odpowiedziała po rzucie rożnym ustaliła wynik. Ogólnie bardzo słaba druga połowa, widać ze niektórym się nie chciało, z reszta po meczu jakiegoś większego smutku z powodu porażki nie było widać. Był to ostatni mecz sezonu, na krótkie podsumowanie przyjdzie czas. Kończymy sezon na 11 pozycji.