Porażka w meczu o pietruszkę Drukuj Email
SłabyŚwietny
News - Latest
Wpisany przez Paweł Winiarski
niedziela, 18 czerwca 2017 20:22

Przegrywamy w ostatnim meczu ciężkiego sezonu 4-0 ze Świniarskiem. Pierwsza połowa bardzo wyrównana w której to mogliśmy wyjść na prowadzenie w 3 minucie spotkania, jednak Mariusz Kiklica w idealnej sytuacji uderzył w środek bramki - bramkarz bez problemu wyłapał futbolówkę. Jak już wspomniano pierwsza połowa bardzo wyrównana, mecz typowo na 0-0. Początek drugiej połowy nie zapowiadał znacznej zmiany stylu gry jak i wyniku, obie drużyny grały bardzo konsekwentnie w obronie aż do 60 minuty spotkania... Nasze gapiostwo przy rzucie rożnym, krótkie rozegranie gości i ani to dośrodkowanie ani to strzał wpada obok bezradnego Serugi. Po stracie bramki rozpoczęliśmy kabaret gry, o którym nie wypada pisać. Na zakończenie sezony każdy chciał sobie strzelić gola i w konsekwencji dziury w obronie były wyraźne co goście wykorzystali i zasłużenie wygrali. Koniec sezonu, który seniorsko nie był udany, choć patrząc na inwestycję klubowe, akademię - był to bardzo udany rok i tego się trzymajmy.