News - Latest
Wpisany przez Paweł Winiarski
niedziela, 11 czerwca 2017 21:56

/fot.Bożena J -  piłka wpada do bramki Dąbrovii/

Zwyciężamy z w bardzo ważnym meczu z Dąbrovią Wielogłowy aż 9-1. Goście przyjechali w 11 osobowym składzie czyli bez rezerwy. Początek meczu to dwie stuprocentowe sytuację gości po naszych błędach, na szczęście nie wykorzystane. W 15 minucie kluczowe zdarzenie tego meczu, kontuzja zawodnika gości - musiał on opuścić boisko... Zawodnicy Dąbrovii większość meczu musieli grać w 10 - osobowym składzie, a wiadomo ciężko tak grać... Przyjezdni dośc niespodziewanie wyszli na prowadzenie po bardzo ładnie wykonanym rzucie wolnym. Dąbrovia prowadziła do 37 minuty, wtedy to w 8 minut zdobyliśmy trzy bramki, które praktycznie rozstrzygnęły mecz.  Gola wyrównującego zdobył  Karol Klimek, podwyższył Wojtek Burchel, i ponownie Karol na 3-1. Druga połowa to już zdecydowana przewaga naszego zespołu i kolejne 6 goli. Grzegorz Kałużiński w odstępie 3 minut zdobył dwa gole, a w 57 minucie Wojtek Burchel podwyższył na 6-1. Sporym wyczynem wykazał się Mariusz Kiklica, który wszedł na boisko w 60 minucie i ... zaliczył hattricka. Trzeba pogrzebać w archiwum, ale chyba jest to najszybszy hattrick w historii naszej drużyny odkąd to notujemy. Brawa dla drużyny, w czwartek wyjazdowy mecz z Grybovią, w niedzielę o 17:00 w Jazowsku ostatni mecz ze Świniarskiem