Wysokie wyjazdowe zwycięstwo Array Drukuj Array  Email
SłabyŚwietny
News - Latest
Wpisany przez Paweł Winiarski
niedziela, 24 maja 2015 18:06

Bardzo efektowne zwycięstwo zanotowali nasi zawodnicy w meczu wyjazdowym ze Świniarskiem. Do przerwy prowadziliśmy 3-1, końcowy wynik 5-1. Fatalna aura oraz tragicznie przygotowane ( a raczej kompletnie nie przygotowane) boisko nie przeszkodziły nam w odniesieniu zwycięstwa nad drużyną ze Świniarska . Pierwsza połowa to bardzo dobra gra naszego zespołu. W 15 min pada pierwsza bramka po kapitalnym przerzucie naszego kapitana na lewa stronę gdzie do piłki dopada dobrze dysponowany Kałuziński który wjeżdża w pole karne i pewnie pokonuje bramkarza gospodarzy po strzale w długi róg. Kolejne bramki były kwietnia czasu. W 25 min Wojtek Burchel wychodzi na czystą pozycje, mija bramkarza po czym strzela bramkę na 2:0. W 35 min z rzutu wolnego kapitan Gromala atomowym strzałem daje nam trzeciego gola. Pod koniec pierwszej połowy po jednej z niepotrzebnych strat tracimy bramkę na 3-1-był to jedyny celny strzał gospodarzy w całym meczu. W drugiej części spotkania nie brakowało sytuacji bramkowych. Na 4-1 bramkę strzela Lizoń po firmowej już dla siebie akcji indywidualnej oraz chwilę później Maruane, który w sytuacji sam na sam strzela na 5-1. Podsumowując mecz byliśmy drużyną o klasę lepszą i bez większych problemów pokonujemy Świniarsko. Już w środę kolejny mecz, tym razem zagramy u siebie z Jednością. Mecz bardzo ważny dla układu tabeli ponieważ w razie wygranej wskoczymy na podium.