4 Błędy.....Jazowsko 1-4 (1-1) Zawisza Drukuj Email
SłabyŚwietny
News - Latest
Wpisany przez wino1983
niedziela, 09 sierpnia 2009 21:52

Przed meczem władze OZPN na czele z Marianem Kuczajem wręczyli pamiątkowy Puchar za awans , życząc dalszych sukcesów. Po tym miłym akcencie zacząl się nasz  pierwszy mecz na A klasowych boiskach. Pierwsza połowa była dośc wyrównana, choć więcej do powiedzenia mieli goście, którzy stworzyli więcej dogodnych sytuacji. Pierwsza bramka padła po wrzutce z rzutu wolnego na krótki słupek - błąd ustawienia naszej obrony i 1-0. Bramke wyrównującą tuż przed przerwą zdobył Paweł Łazarz po podaniu Waldka Lizonia. Po przerwie straciliśmy dośc szybko bramkę na 1-2, Marek Wnęk sfaulował w polu karnym zawodnika gości... Trzecia bramka to znowu nasz błąd przy rzucie wolnym, zawodnicy nie grali na "gwizdek" co zmyliło dobrze broniącego w tym meczu Stanisza. Czwarta bramka to nie porpzumienia Winiarskiego i Stanisza, ten pierwszy niezdecydowany wręcz wybił z rąk Staniszowi piłkę, do której dopadł zawodnik gości i 1-4. Znowu jak w poprzednich meczach (sparingowych) tracimy bramki nie po składnych akcjach rywali lecz po naszych błędach... a szkoda...W zakładce galeria już niedługo zdjęcia z meczu.

Poprawiony: poniedziałek, 27 stycznia 2014 22:27