Debiut w A klasie ! Array Drukuj Array  Email
Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 
News - Latest
Wpisany przez Paweł Winiarski   
piątek, 07 sierpnia 2009 20:39

W niedzielę o godzinie 11 na stadionie w Jazowsku Budowlani rozegrają swój pierwszy mecz w A klasie. Rywalem będzie szósta drużyna poprzedniego sezonu - Zawisza Rożnów. Zawisza solidny zespół, jednak nie rozegrał żadnego meczu towarzyskiego i tak samo jak nasza drużyna nie wystąpił w PP. Mało tego jak podaje strona internetowa zawodników z Rożnowa, drużyna ma nie najlepszą sytuację kadrową (zawieszenie m.in. zawodnika Michalika). Mimo wszystko Zawisza jest solidną ekipą, więc mecz zapowiada się bardzo ciekawie. Nasza drużyna zagra w optymalnym składzie, wszyscy zawodnicy, którzy trenowali są do dyzpozycji Grzegorza Nowaka. Zapraszamy wszystkich kibiców na stadion !!! Niedziela godzina 11. Debiut w A klasie.