Juniorzy Starsi Drukuj Email
Wpisany przez Paweł Winiarski   

 

2 Liga Juniorzy Starsi sezon 2011/2012

(Jedność Nowy Sącz wycofała sie w trakcie sezonu)

Zapowiedzi  oraz relacje z meczy znajdziesz na stronie głównej.

 

 

Pozycja Drużyna Mecze Punkty W R P Bramki Różn.
1


Hart Tęgoborze (js) 18 50 16 2 0 57:16 41
2


Sokół Stary Sącz (js) 18 34 11 1 6 53:23 30
3


ULKS Korzenna (js) 18 31 10 1 7 45:27 18
4


Skalnik Kamionka Wielka (js) 18 30 9 3 6 42:29 13
5


Nawoj Nawojowa (js) 18 27 8 3 7 42:28 14
6


Budowlani Jazowsko (js) 18 27 9 0 9 38:59 -21
7


Zyndram Łącko (js) 18 26 8 2 8 51:39 12
8


Królovia Królowa Górna (js) 18 16 5 1 12 36:67 -31
9


LKS Świniarsko (js) 18 13 4 1 13 27:65 -38
10


Victoria Witowice Dolne (js) 18 9 3 0 15 27:65 -38

 

 

 

sobota, 21 sierpień 2010

14:00

 

ULKS Korzenna

-

 

Hart Tęgoborze

1

:

2

 

 

17:00

 

Nawoj Nawojowa

-

 

Sokół Stary Sącz

1

:

2

 

 

17:00

 

Jedność Nowy Sącz

-

 

Królovia Królowa Górna

4

:

1

 

 

17:00

 

Victoria Witowice Dolne

-

 

Zyndram Łącko

3

:

1

 

 

17:00

 

Skalnik Kamionka Wielka

-

 

LKS Świniarsko

6

:

1

 

 

Pauzuje: Budowlani Jazowsko

 

 

 

(28.08.2010)

 

sobota, 28 sierpień 2010

17:00

 

Zyndram Łącko

-

 

Skalnik Kamionka Wielka

0

:

4

 

 

17:00

 

Królovia Królowa Górna

-

 

Victoria Witowice Dolne

3

:

0

 

 

17:00

 

Hart Tęgoborze

-

 

Jedność Nowy Sącz

2

:

1

 

 

17:00

 

Sokół Stary Sącz

-

 

ULKS Korzenna

0

:

3

 

 

17:00

 

Budowlani Jazowsko

-

 

Nawoj Nawojowa

0

:

4

 

 

Pauzuje: LKS Świniarsko

 


 

(04.09.2010)

 

sobota, 04 wrzesień 2010

17:00

 

ULKS Korzenna

-

 

Budowlani Jazowsko

3

:

0

 

 

17:00

 

Jedność Nowy Sącz

-

 

Sokół Stary Sącz

2

:

1

 

 

17:00

 

Victoria Witowice Dolne

-

 

Hart Tęgoborze

1

:

6

 

 

17:00

 

Skalnik Kamionka Wielka

-

 

Królovia Królowa Górna

3

:

0

 

 

17:00

 

LKS Świniarsko

-

 

Zyndram Łącko

2

:

1

 

 

Pauzuje: Nawoj Nawojowa

 


 

(11.09.2010)

 

sobota, 11 wrzesień 2010

16:30

 

Królovia Królowa Górna

-

 

LKS Świniarsko

2

:

1

 

 

16:30

 

Hart Tęgoborze

-

 

Skalnik Kamionka Wielka

2

:

1

 

 

16:30

 

Sokół Stary Sącz

-

 

Victoria Witowice Dolne

3

:

1

 

 

16:30

 

Budowlani Jazowsko

-

 

Jedność Nowy Sącz

1

:

9

 

 

16:30

 

Nawoj Nawojowa

-

 

ULKS Korzenna

1

:

0

 

 

Pauzuje: Zyndram Łącko

 


 

(18.09.2010)

 

sobota, 18 wrzesień 2010

16:30

 

Jedność Nowy Sącz

-

 

Nawoj Nawojowa

0

:

2

 

 

16:30

 

Victoria Witowice Dolne

-

 

Budowlani Jazowsko

1

:

4

 

 

16:30

 

Skalnik Kamionka Wielka

-

 

Sokół Stary Sącz

1

:

1

 

 

16:30

 

LKS Świniarsko

-

 

Hart Tęgoborze

0

:

8

 

 

16:30

 

Zyndram Łącko

-

 

Królovia Królowa Górna

5

:

1

 

 

Pauzuje: ULKS Korzenna

 


 

(25.09.2010)

 

sobota, 25 wrzesień 2010

16:00

 

Hart Tęgoborze

-

 

Zyndram Łącko

2

:

0

 

 

16:00

 

Sokół Stary Sącz

-

 

LKS Świniarsko

3

:

1

 

 

16:00

 

Budowlani Jazowsko

-

 

Skalnik Kamionka Wielka

3

:

0

 

 

16:00

 

Nawoj Nawojowa

-

 

Victoria Witowice Dolne

3

:

0

 

 

16:00

 

ULKS Korzenna

-

 

Jedność Nowy Sącz

-

:

-

 

 

Pauzuje: Królovia Królowa Górna

 


 

(02.10.2010)

 

sobota, 02 październik 2010

16:00

 

Victoria Witowice Dolne

-

 

ULKS Korzenna

3

:

7

 

 

16:00

 

Skalnik Kamionka Wielka

-

 

Nawoj Nawojowa

1

:

1

 

 

16:00

 

LKS Świniarsko

-

 

Budowlani Jazowsko

1

:

2

 

 

16:00

 

Zyndram Łącko

-

 

Sokół Stary Sącz

2

:

1

 

 

16:00

 

Królovia Królowa Górna

-

 

Hart Tęgoborze

1

:

2

 

 

Pauzuje: Jedność Nowy Sącz

 


 

(09.10.2010)

 

sobota, 09 październik 2010

15:30

 

Sokół Stary Sącz

-

 

Królovia Królowa Górna

5

:

0

 

 

15:30

 

Budowlani Jazowsko

-

 

Zyndram Łącko

1

:

5

 

 

15:30

 

Nawoj Nawojowa

-

 

LKS Świniarsko

10

:

0

 

 

15:30

 

ULKS Korzenna

-

 

Skalnik Kamionka Wielka

0

:

1

 

 

15:30

 

Jedność Nowy Sącz

-

 

Victoria Witowice Dolne

-

:

-

 

 

Pauzuje: Hart Tęgoborze

 


 

(16.10.2010)

 

sobota, 16 październik 2010

15:30

 

Skalnik Kamionka Wielka

-

 

Jedność Nowy Sącz

2

:

2

 

 

15:30

 

LKS Świniarsko

-

 

ULKS Korzenna

0

:

3

 

 

15:30

 

Zyndram Łącko

-

 

Nawoj Nawojowa

2

:

0

 

 

15:30

 

Królovia Królowa Górna

-

 

Budowlani Jazowsko

5

:

8

 

 

15:30

 

Hart Tęgoborze

-

 

Sokół Stary Sącz

1

:

0

 

 

Pauzuje: Victoria Witowice Dolne

 

 

(21.08.2010)

 

sobota, 23 październik 2010

14:30

 

ULKS Korzenna

-

 

Zyndram Łącko

2

:

2

 

 

15:00

 

Budowlani Jazowsko

-

 

Hart Tęgoborze

0

:

3

 

 

15:00

 

Nawoj Nawojowa

-

 

Królovia Królowa Górna

7

:

1

 

 

15:00

 

Jedność Nowy Sącz

-

 

LKS Świniarsko

2

:

2

 

 

15:00

 

Victoria Witowice Dolne

-

 

Skalnik Kamionka Wielka

0

:

2

 

 

Pauzuje: Sokół Stary Sącz

 


 

(30.10.2010)

 

sobota, 30 październik 2010

14:30

 

LKS Świniarsko

-

 

Victoria Witowice Dolne

5

:

0

 

 

14:30

 

Zyndram Łącko

-

 

Jedność Nowy Sącz

2

:

1

 

 

14:30

 

Królovia Królowa Górna

-

 

ULKS Korzenna

1

:

2

 

 

14:30

 

Hart Tęgoborze

-

 

Nawoj Nawojowa

2

:

1

 

 

14:30

 

Sokół Stary Sącz

-

 

Budowlani Jazowsko

3

:

0

 

 

Pauzuje: Skalnik Kamionka Wielka

 

RUNDA REWANŻOWA

 

Kolejka 12 (02.04.2011)

 

sobota, 02 kwiecień 2011
10:00
Hart Tęgoborze -
ULKS Korzenna 2 : 1
12:00
LKS Świniarsko -
Skalnik Kamionka Wielka 1 : 4
16:00
Sokół Stary Sącz -
Nawoj Nawojowa 7 : 1
środa, 01 czerwiec 2011
17:00
Zyndram Łącko -
Victoria Witowice Dolne 1 : 3
Pauzuje: Budowlani Jazowsko,  Królovia Królowa Górna

Kolejka 13 (09.04.2011)
sobota, 09 kwiecień 2011
16:00
Skalnik Kamionka Wielka -
Zyndram Łącko 5 : 2
16:00
ULKS Korzenna -
Sokół Stary Sącz 2 : 0
16:00
Nawoj Nawojowa -
Budowlani Jazowsko 3 : 0
środa, 18 maj 2011
17:30
Victoria Witowice Dolne -
Królovia Królowa Górna 5 : 6
Pauzuje: Hart Tęgoborze,  LKS Świniarsko

Kolejka 14 (16.04.2011)
sobota, 16 kwiecień 2011
17:00
Budowlani Jazowsko -
ULKS Korzenna 2 : 1
17:00
Królovia Królowa Górna -
Skalnik Kamionka Wielka 2 : 1
17:00
Zyndram Łącko -
LKS Świniarsko 5 : 1
wtorek, 26 kwiecień 2011
17:00
Hart Tęgoborze -
Victoria Witowice Dolne 4 : 1
Pauzuje: Nawoj Nawojowa,  Sokół Stary Sącz

Kolejka 15 (30.04.2011)
sobota, 30 kwiecień 2011
12:00
Skalnik Kamionka Wielka -
Hart Tęgoborze 3 : 3
12:00
Victoria Witowice Dolne -
Sokół Stary Sącz 3 : 7
14:30
ULKS Korzenna -
Nawoj Nawojowa 3 : 0
15:30
LKS Świniarsko -
Królovia Królowa Górna 2 : 2
Pauzuje: Budowlani Jazowsko,  Zyndram Łącko

Kolejka 16 (02.05.2011)
poniedziałek, 02 maj 2011
17:30
Budowlani Jazowsko -
Victoria Witowice Dolne 3 : 2
17:30
Sokół Stary Sącz -
Skalnik Kamionka Wielka 1 : 2
17:30
Hart Tęgoborze -
LKS Świniarsko 4 : 0
17:30
Królovia Królowa Górna -
Zyndram Łącko 1 : 5
Pauzuje: Nawoj Nawojowa,  ULKS Korzenna

Kolejka 17 (07.05.2011)
sobota, 07 maj 2011
17:00
Skalnik Kamionka Wielka -
Budowlani Jazowsko 1 : 3
17:00
Victoria Witowice Dolne -
Nawoj Nawojowa 1 : 0
17:30
Zyndram Łącko -
Hart Tęgoborze 2 : 3
17:30
LKS Świniarsko -
Sokół Stary Sącz 0 : 3
Pauzuje: Królovia Królowa Górna,  ULKS Korzenna

Kolejka 18 (14.05.2011)
sobota, 14 maj 2011
15:00
Nawoj Nawojowa -
Skalnik Kamionka Wielka 2 : 1
17:30
ULKS Korzenna -
Victoria Witowice Dolne 3 : 1
17:30
Budowlani Jazowsko -
LKS Świniarsko 8 : 2
17:30
Sokół Stary Sącz -
Zyndram Łącko 6 : 1
17:30
Hart Tęgoborze -
Królovia Królowa Górna 3 : 2

Kolejka 19 (21.05.2011)
sobota, 21 maj 2011
10:00
Królovia Królowa Górna -
Sokół Stary Sącz 3 : 7
12:00
Skalnik Kamionka Wielka -
ULKS Korzenna 2 : 6
17:30
Zyndram Łącko -
Budowlani Jazowsko 11 : 0
17:30
LKS Świniarsko -
Nawoj Nawojowa 2 : 3
Pauzuje: Hart Tęgoborze,  Victoria Witowice Dolne

Kolejka 20 (11.05.2011)
sobota, 28 maj 2011
15:30
ULKS Korzenna -
LKS Świniarsko 0 : 5
18:00
Nawoj Nawojowa -
Zyndram Łącko 2 : 2
18:00
Budowlani Jazowsko -
Królovia Królowa Górna 4 : 3
18:00
Sokół Stary Sącz -
Hart Tęgoborze 0 : 1
Pauzuje: Skalnik Kamionka Wielka,  Victoria Witowice Dolne

Kolejka 21 (04.06.2011)
sobota, 04 czerwiec 2011
18:00
Zyndram Łącko -
ULKS Korzenna 4 : 2
18:00
Hart Tęgoborze -
Budowlani Jazowsko 7 : 0
18:00
Królovia Królowa Górna -
Nawoj Nawojowa 2 : 1
18:00
Skalnik Kamionka Wielka -
Victoria Witowice Dolne 4 : 1
Pauzuje: LKS Świniarsko,  Sokół Stary Sącz

Kolejka 22 (11.06.2011)
sobota, 11 czerwiec 2011
18:00
Victoria Witowice Dolne -
LKS Świniarsko 1 : 3
18:00
Zyndram Łącko
-
ULKS Korzenna
4 : 2
18:00
Nawoj Nawojowa -
Hart Tęgoborze 2 : 2
18:00
Budowlani Jazowsko -
Sokół Stary Sącz 0 : 4
Pauzuje: Skalnik Kamionka Wielka,  Sokół Stary Sącz
1 (1) HAR Hart Tęgoborze 21 7 7 0 0 24:5 19
2 (2) NAW Nawoj Nawojowa 16 7 5 1 1 22:3 19
3 (3) SKA Skalnik Kamionka Wielka 14 7 4 2 1 17:5 12
4 (4) SOK Sokół Stary Sącz 10 7 3 1 3 13:10 3
5 (5) JED Jedność Nowy Sącz 9 5 3 0 2 16:7 9
6 (6) ZYN Zyndram Łącko 9 7 3 0 4 14:14 0
7 (7) Kor ULKS Korzenna 6 5 2 0 3 11:7 4
8 (8) BUD Budowlani Jazowsko 6 5 2 0 3 8:20 -12
- (8) KRL Królovia Królowa Górna 6 7 2 0 5 8:20 -12
10 (10) Vic Victoria Witowice Dolne 3 6 1 0 5 8:24 -16
11 (11) LKS LKS Świniarsko 3 7 1 0 6 6:32 -26