Bez pomysłu Array Drukuj Array  Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
News - Latest
Wpisany przez Paweł Winiarski   
wtorek, 04 maja 2010 12:57

 

Po bardzo słabym meczu w naszym wykonaniu przegraliśmy z Librantovią 1-0. Goście jak najbardziej zasłużenie, wywieźli z Jazowska 3 pkt. Ogólnie zagraliśmy słaby mecz , na tle dobrze grających w tym meczu gości. Przez 90 minut stworzyliśmy sobie tylko dwie groźne sytuacje,  a to za mało by wygrać mecz. Bramkę straciliśmy po pięknym strzale w długi róg z ok. 25 metrów, tutaj zawodnik gości wykorzystał błąd naszego ustawienia, mając dużo miejsca do oddania strzału. Można powiedzieć, że goście wybiegali ten mecz (!). W naszej drużynie warto wyróżnić Kamila Domka, który wyróżniał się na tle słabo grającej drużyny. W tym meczu, w  naszej drużynie debiut zaliczył 17- latek  Robert Owsianka.

Raport meczowy, zobaczysz tutaj!


edit (trening w środę o 18 na dużym boisku)

Poprawiony: środa, 05 maja 2010 15:12