SłabyŚwietny
News - Latest
Wpisany przez Paweł Winiarski
czwartek, 05 maja 2022 19:06

Długie weekend to maraton meczy. 1 maja na swoim stadionie remisujemy z Dąbrovią Wielogłowy 1-1. Warto było obejrzeć ten mecz nie tylko ze względu na oryginalne koszulki gości ale także na pojedynek ze sporą liczbą sytuacji. Bramkę dla Budowlanych w 10 minucie zdobył Janusz Pierzchała, a asystę przy jego trafieniu zanotował Rafał Witnik. Wyjazd do Rożnowa to pierwsza porażka w rundzie. Mecz zakończył się nasza porażką 3-1. Już po 10 minutach przegrywaliśmy 2-0. Honorową bramkę dla naszej ekipy pięknym strzałem zdobył Sławomir Gromala. Niestety w tym meczu nie byliśmy skuteczni a okazję do wyrównania jak najbardziej były. Wystąpiliśmy w tym meczu "gołą" jedenastką. Taki urok meczy majowego weekendu. W kolejnym spotkaniu zagramy u siebie z liderem - Korzenną