Porażka i remis Array Drukuj Array  Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
News - Latest
Wpisany przez Paweł Winiarski   
wtorek, 05 października 2021 13:51

Remisujemy 1-1 wyjazdowe spotkanie z Korzenną - liderem ligi, który jeszcze nie stracił nawet punktu. Bramkę dla naszej drużyny w 4 minucie zdobył Sławomir Szczepaniak, gospodarze wyrównali w 35 minucie. Kolejne spotkanie zagramy u siebie w sobotę z Górka Szczereż, która niespodziewanie przegrała u siebie wysoko z KPT Nawojowa 6-0

Trener Nikodem Kołodziej: W końcu zagraliśmy na miarę naszych możliwości, oraz pokazaliśmy że jesteśmy drużyną z charakterem i to co złe już za nami. Oczywiście gospodarze większość meczu prowadzili grę, ale cała drużyna świetnie broniła a Ernest w bramce był bardzo pewnym punktem. Mieliśmy momenty gdzie to my dobrze rozprowadzaliśmy akcje i brakowało tylko ostatniego podania, albo decyzji do strzału. Z całego przebiegu zdecydowanie lepiej mogliśmy wyprowadzać kontrataki, bo Korzenna bardzo wysoko grała i jej boczni obrońcy często się podłączali. A nam przeważnie brakowało jednego dokładnego zagrania aby wyciągnąć maksimum po przechwycie. Satysfakcjonujący punkt, który bardzo podniósł nam morale przed derbami, w których musimy zagrać podobnie albo i jeszcze lepiej.

Tydzień wcześniej przegraliśmy u siebie z Zawisza Rożnów 3-2. Bramki zdobyli: Sławomir Gromala - asysta Ernest Jastrząb i Kacper Pajor - asysta Sławomir Szczepaniak.

Raport meczowy, zobaczysz tutaj!

Raport meczowy, zobaczysz tutaj!

Poprawiony: sobota, 16 października 2021 11:30