SłabyŚwietny
News - Latest
Wpisany przez Paweł Winiarski
poniedziałek, 06 września 2021 06:00

Przegrywając do przerwy 2-1 w końcowy rozrachunku pokonujemy Mszalnicę po bardzo emocjonującym meczu 3-2.  Bramki dla naszej drużyny zdobyli: Wojciech Burchel (asysta Majerski Sebastian) Wojciech Burchel (asysta Jastrząb Eryk), Karol Klimek (asysta Jastrząb Eryk) Jest to nasze pierwsze zwycięstwo w tym sezonie. W kolejnym meczu zagramy na wyjeździe z KPT Nawojowa z którą jeszcze nigdy nie wygraliśmy.

Trener Nikodem Kołodziej: W końcu są pierwsze punkty w sezonie, cieszymy się strasznie, bo wywalczyliśmy je z ciężkim przeciwnikiem, po świetnej grze i niesamowitej walce do ostatnich minut. Takie zwycięstwa budują podwójnie, dla nas to bardzo duży zastrzyk pewności siebie. Mszalnica początkowo nas zaskoczyła wysokim pressingiem, ale dobrze radziliśmy sobie z wyprowadzaniem piłki, z czym we wcześniejszych meczach mieliśmy duży problem. Kluczem do wygranej była szeroka kadra, bo wszystkie zmiany trafione. Muszę oczywiście wyróżnić po tym meczu naszego bramkarza- Antka Śliwę, to był jego pierwszy mecz w drużynie seniorskiej, a ma niespełna 16 lat. Miał ciężkie zadanie, może mógł się lepiej zachować przy bramkach, ale z minuty na minutę robił postępy i miał coraz pewniejsze interwencje. Szczerze, zdziwiłbym się, gdybyśmy zakończyli mecz na zero z tyłu, ale plan był prosty- strzelić o jedną bramkę więcej od przeciwnika, więc udało się idealnie.