6 punktów w kilka dni! Array Drukuj Array  Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
News - Latest
Wpisany przez Paweł Winiarski   
poniedziałek, 21 czerwca 2021 21:30

Dwa mecze w ciągu kilku dni i polepszyły się nastroje w naszym zespole. Wyjazdowe zwycięstwo z Dąbrovią Wielogłowy i u siebie z Górką Szczereż pozwoliły nam umocnić się w górnej połówce tabeli ligowej. Do KPT Nawojowa tracimy 3 punkty i chyba celem na koniec sezonu będzie powalczenie o siódmą lokatę w tabeli. Kolejne spotkanie zagramy z LKS Ubiad na wyjeździe

Trener Nikodem Kołodziej poniżej komentarz po meczu z Górką i Dąbrovią.

Górka: Derby znowu nasze. Super weszliśmy w mecz- szybkie dwie bramki Karola i Wojtka dały nam duży spokój i mogliśmy spokojniej rozgrywać piłkę. Przeciwnik też niezbyt chciał nam przeszkadzać, bo nie podchodzili do nas pressingiem. Wiedzieliśmy, że Górka ma doświadczonych graczy w środku pola i ta strefa będzie kluczowa, ale trio Karol, Rafał i Piotrek zagrali wręcz wybitnie, przejmując całkowicie inicjatywę i dyktując warunki.

Wielogłowy: W końcu udało się przełamać zwycięską niemoc i to w dobrym stylu, bo przede wszystkim mądrze zagraliśmy w obronie, a skutecznie w ataku. Z tak grającym Wojtkiem naprawdę możemy się bardziej skupić na bronieniu, a jemu zostawić strzelanie bramek. Cieszymy się bardzo, bo potrzebowaliśmy tego zwycięstwa jak tlenu.

Raport meczowy, zobaczysz tutaj!

Raport meczowy, zobaczysz tutaj!

Poprawiony: czwartek, 12 sierpnia 2021 06:35