Remis z liderem Array Drukuj Array  Email
News - Latest
Wpisany przez Paweł Winiarski
poniedziałek, 24 maja 2021 05:56
/fot.Bardzo dobry mecz Rafała Słowika/
Po dobrym wyrównanym meczu remisujemy z liderem Biegoniczanką Nowy Sacz 0-0, zresztą praktycznie cała kolejka meczów była remisowa... Jest to pierwsza strata punktów lidera na wiosnę. Mecz mógł się podobać, trzymał w napięciu do ostatnich minut  słabo prowadzony przez arbitrów. W kolejnej kolejce zagramy na wyjeździe z Mogilnem.
Trener Nikodem Kołodziej:To był ciężki mecz, bo Barciczanka postawiła wysoko poprzeczkę, świetnie operowali piłką  w środku pola i ciągle grali wysokim pressingiem. W pierwszej połowie faktycznie mieliśmy duże kłopoty z tworzeniem sytuacji, ale zdawaliśmy sobie sprawę, że taki przebieg będzie miało pierwsze 45 minut- przewaga gości była, ale swoje okazje też mieliśmy. W drugiej połowie szanse się  trochę wyrównały i o wiele więcej mieliśmy do powiedzenia.
Goście opadli trochę z sił, a my coraz dłużej utrzymywaliśmy się przy piłce i z tego też  tworzyło się więcej akcji. Wiedziałem, że nie będziemy mieli tylu sytuacji bramkowych, jak w poprzednich spotkaniach, a mimo to mogliśmy przechylić zwycięstwo na naszą szalę w końcówce spotkania- Karol jednak minimalnie chybił.
Osobiście uważam każdy remis za stratę dwóch punktów, ale tym razem szanuje ten jeden punkt- choć naszym celem była wygrana. Tak jak mówiłem tydzień temu i nie były to mrzonki- stać nas na dobry wynik i chyba 0:0 z liderem jest całkiem dobrym wynikiem. Mamy teraz tydzień na odpoczynek i przygotowanie się na zupełnie inny mecz z Mogilnem.
Poprawiony: niedziela, 13 czerwca 2021 05:40