Wyjazdowe zwycięstwo Array Drukuj Array  Email
SłabyŚwietny
News - Latest
Wpisany przez Paweł Winiarski
poniedziałek, 17 maja 2021 20:56

Zdobywamy wyjazdowy komplet punktów pokonując Mszalnicę 3-2. Gospodarze mieli fatalną serię kilku porażek pod rząd, więc faworytem spotkania była nasza drużyna. Do przerwy potwierdzaliśmy to  prowadząc 2-0 po bramkach Godawskiego i Wojtka Burchela. W drugiej połowie gospodarze zdobyli dwie bramki ale to niezawodny Wojtek Burchel w 65 minucie ustalił wynik spotkania. W następnej kolejce zagramy z liderem Biegoniczanką w Jazowsku.

Trener  Nikodem Kołodziej: To był dobry mecz w naszym wykonaniu, mimo straty dwóch bramek- zawsze powtarzam zawodnikom - stracimy dwie, strzelmy trzy, a będziemy najlepsi. Chcemy grać ofensywnie i może przez to czasami zostawiamy dużo miejsca przeciwnikowi, ale gdy tylko będziemy skupiać się nad lepszą skutecznością, to jestem spokojny o wyniki. Zero z tyłu nigdy nie było moim celem, tylko strzelanie jak najwięcej bramek. Dzisiaj te trzy bramki to było minimum, które wystarczyło na Mszalnicę. Lepszego prezentu urodzinowego nie mogłem dostać i serdecznie dziękuje za ten, i za wszystkie inne.

Mogę z pełną odpowiedzialnością powiedzieć, że jesteśmy mocni i widać to w każdym meczu. Teraz przyjeżdża do nas lider i nie będzie dla mnie niespodzianką, jak wywalczymy korzystny wynik. Nie będzie to oczywiście łatwe, ale u siebie możemy wygrać z każdym. Wystarczy, że zagramy tak jak dotychczas i strzelimy jedną bramkę  więcej.