Remis w zaległym meczu Array Drukuj Array  Email
News - Latest
Wpisany przez Paweł Winiarski
wtorek, 17 listopada 2020 05:37

/fot. Była walka, były emocje/

W zaległym meczu 15 kolejki remisujemy na własnym stadionie z Dąbrovią Wielogłowy 2-2, choć prowadziliśmy 2-1. Można było ten mecz wygrać i można było go przegrać więc remis należy szanować. Bramki dla naszej drużyny zdobyli: Wojtek Burchel asysta Rafał Burchel, Rafał Burchel asysta Karol Klimek. Kończymy rundę z 18 punktami na 12 miejscu oddalając się od dolnych rejonów tabeli.

Trener Nikodem Kołodziej: Zdobywamy cenny punkt na koniec rundy, szanujemy go oczywiście, bo z przebiegu meczu mieliśmy dużo sytuacji , aby wygrać ten mecz. Szczęście też nam sprzyjało by tego meczu nie przegrać. Przed meczem  byliśmy pewni siebie i można powiedzieć, że wszystkie gwiazdy na niebie wróżyły zwycięstwo dla nas. Ale chyba ta pewność nas zgubiła, bo w pierwszej połowie nie graliśmy najlepiej, brak walki i pomysłu na składne akcje. Druga połowa znacznie lepsza, dużo ożywienia dali zmiennicy, gra i wynik dawały nadzieję na 3 punkty, ale niestety znowu brak koncentracji i to, w jaki sposób straciliśmy bramki (zwłaszcza pierwszą), zasługuje na miano "piłkarskich jaj" i tak też można podsumować całą naszą rundę. Rundę, którą osobiście nie uznam za udaną, ponieważ jestem świadomy, ile punktów potraciliśmy niepotrzebnie. Jestem osobą, która zawsze będzie chciała walczyć o najwyższe cele, dlatego nie satysfakcjonuje mnie 12 lokata. Niezadowolenie wiąże się wyłącznie z pozycji w tabeli. Ale uznam za udany progres jaki poczyniła cała drużyna- chłopaki wiedzą, czego od nich wymagam i było widać u nich chęć realizacji moich zamysłów. Kadra jest młoda, teraz potrzeba tylko czasu i treningu aby myśleć o sukcesach

Poprawiony: wtorek, 17 listopada 2020 07:05