Cztery gole W.Burchela - efektowne zwycięstwo Array Drukuj Array  Email
News - Latest
Wpisany przez Paweł Winiarski
piątek, 13 listopada 2020 06:26

/fot. Drużyna wystąpiła w nowych strojach/

Efektowne zwycięstwo z Ubiadem 6-1 i klasyczny hattrick Wojtka Burchela w pierwszej połowie tak można podsumować mecz z Ubiadem. Szybko wychodzimy na prowadzenie po rzucie karnym tuż na początku meczu,  w pierwszej połowie dorzucamy jeszcze cztery bramki, goście odpowiadają jednym honorowym. W drugiej połowie Wojtek dorzuca swojego czwartego gola w tym meczu ustalając wynik na 6-1. Dzięki zwycięstwu oddalamy się od dolnych rejonów tabeli, w niedzielę zagramy zaległy mecz w Jazowsku z Dąbrovią Wielogłowy, początek o godzinie 12:00.

Bramki: 1:0 Wojtek z karnego, 2:0 Wojtek asysta Rafał Majerski, 3:0 Wojtek asysta Ernest Jastrząb, 4:0 Rafał Burchel asysta Wojtek, 5:0 Sebastian Majerski asysta Krzysiek Twardowski, 6:1 Wojtek asysta Karol Klimek

Trener Nikodem Kołodziej: Mimo bardzo korzystnego wyniku muszę  przyznać, że nie było to nasze najlepsze spotkanie. Wysokie zwycięstwo głównie zawdzięczamy bardzo dobrej grze obronnej i niezawodnemu w ostatnich meczach Wojtkowi. Miałem dużo pretensji do piłkarzy jeśli chodzi o nieumiejętność przejmowania inicjatywy i brak gry piłką. Za mało utrzymywaliśmy się przy grze, do czego w każdym meczu dążymy i tego głównie wymagam- aby grać w piłkę piłką. W meczu z Ubiadem było za dużo niedokładności, rwane akcje, mnóstwo strat. Chwała dla drużyny, że pomimo nie najlepszej gry, strzelili sześć bramek i wywalczyli kolejne cenne 3 punkty. Rozgrywaliśmy w tej rundzie dużo meczów, w których byliśmy zdecydowanie lepsi od przeciwnika, ale albo je głupio remisowaliśmy, albo przegrywaliśmy niesprawiedliwie. Na szczęście tym razem wyglądało to nieco inaczej.

Poprawiony: wtorek, 17 listopada 2020 05:46