SłabyŚwietny
News - Latest
Wpisany przez Paweł Winiarski
poniedziałek, 26 października 2020 19:01

Wygrywamy bardzo ważne wyjazdowe spotkanie z Piątkovią Łęg 4-3.Już w pierwszej minucie wychodzimy na prowadzenie po bramce Sebastiana Majerskiego asysta Wojtka Burchela. Gospodarze doprowadzają do remisu, jednak w 30 minucie Wojtek Burchel zdobywa bramkę na 2-1 przy asyście Sebastiana Majerskiego. Bramkę na 3-2 ponownie autorstwa Wojtka Burchela asysta Ernest Jastrząb. W drugiej połowie gospodarze częściej dochodzą do głosu, jednak to nam udało się odskoczyć na 4-2 bramka Ernest Jastrząb i asysta co ciekawe bramkarza Dawida Szabli. Gospodarzą jeszcze udało się doprowadzić do kontaktu, jednak wygrywamy 4-3. Bardzo fajne statystyki w tej rundzie zalicza Wojtek Burchel o czym niebawem napiszemy. Bardzo ważne zwycięstwo, przeskakujemy rywala w tabeli. W najbliższą sobotę zagramy z Dąborvią Wielogłowy w Jazowsku.

Trener Nikodem Kołodziej: Mecz walki z jednej i z drugiej strony. Właśnie tego można było się spodziewać po dwóch drużynach, które walczą o A- klasowy byt. Okazaliśmy się lepsi o jedna bramkę i musieliśmy włożyć w to strasznie dużo zdrowia i zaangażowania. Można było tego uniknąć, bo za łatwo straciliśmy pierwszą bramkę i nie wykorzystaliśmy kilku klarownych okazji. Zamiast dobić przeciwnika i kontrolować mecz, musieliśmy wszystkie siły wkładać w defensywę, bo Łęg postawił na prosty sposób grania, czyli długa piłka na aferę. Szacunek dla całej obrony, która dała radę i udało się dowieźć korzystny wynik do końca. Zwycięstwa tym bardziej cieszą, kiedy wkłada się w grę całe serce i oddanie dla dobra drużyny- dzisiaj było to widać u każdego mojego zawodnika.

Poprawiony: poniedziałek, 26 października 2020 19:26