Bez puntków Array Drukuj Array  Email
Ocena użytkowników: / 2
SłabyŚwietny 
News - Latest
Wpisany przez Paweł Winiarski   
poniedziałek, 19 października 2020 05:29

/Fot.Łukasz Zwoliński ponownie w Jazowsku, tym razem jako trener Amatora Paszyn/

Niestety przegrywamy kolejne spotkanie tym razem na własnym boisku z Amatorem Paszyn, jedynego gola dla naszej drużyny zdobył Sebastian Majerski. Mecz był wyrównany, stworzyliśmy sobie sporo okazji i dlatego szkoda bo do ostatnich minut była szansa na choćby jeden punkt, drużyna się odkryła i goście zdobyli trzeciego gola który zakończył mecz. W następnej kolejce zagramy ważne wyjazdowe spotkanie z Piątkovią Łęg.

Trener Nikodem Kołodziej: Co tu dużo mówić - jeśli robi się tylko dwa błędy w meczu a przeciwnik strzela z tego bramki, a my obijamy słupki i poprzeczki kilka krotnie, to ciężko znaleźć konstruktywne słowa. Mogę jedynie podziękować zawodnikom za walkę do samego końca, a przeciwnikom pogratulować zwycięstwa.

Raport meczowy, zobaczysz tutaj!

 

 

 

Komentarz: Co tu dużo mówić - jeśli robi się tylko dwa błędy w meczu a przeciwnik strzela z tego bramki, a my obijamy słupki i poprzeczki kilka krotnie, to ciężko znaleźć konstruktywne słowa. Mogę jedynie podziękować zawodnikom za walkę do samego końca, a przeciwnikom pogratulować zwycięstwa.
Wyświetlona przez Nikodem Kołodziej o niedziela 13:24
Aa

Poprawiony: niedziela, 24 stycznia 2021 08:17
 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież