Mecz na wodzie Array Drukuj Array  Email
SłabyŚwietny
News - Latest
Wpisany przez Paweł Winiarski
wtorek, 13 października 2020 05:45
W pierwszej połowie trzy razy wychodziliśmy na prowadzenie niestety druga połowa zadecydowała, ze to Orzeł zgarnia 3 punkty.  Bramki: 0:1 Wojtek Burchel z rzutu karnego 1:2 Wojtek Burchel asysta Rafał Burchel 2:3 Sebastian Majerski asysta Rafał Majerski. Mecz był rozgrywany w trudnych warunkach "na wodzie" . W kolejnym meczu zagramy u siebie z Amatorem Paszyn, mecz odbędzie się w Jazowsku w sobotę o 15:30.

Trener Nikodem Kołodziej: Wiedzieliśmy jaki ciężki mecz nas czeka, byliśmy przygotowani na wszystko i większość rzeczy nam się układała, szybko zdobyliśmy bramkę, trzy razy wychodziliśmy na prowadzenie, graliśmy w przewadze jednego zawodnika około 30 minut. Niestety ale brakło w końcówce sił i determinacji do wygrania meczu. Szkoda zmarnowanych stuprocentowych sytuacji Sebastiana i Wojtka, i oczywiście jedynego błędu Dawida przy bramce na 2:2. Gospodarze dali nam niezłą lekcję, z której postaramy się wyciągnąć wnioski bo to nie jest przypadek, że w tabeli są tak wysoko.
Poprawiony: wtorek, 13 października 2020 05:57