Porażka na początek sezonu Array Drukuj Array  Email
News - Latest
Wpisany przez Paweł Winiarski
poniedziałek, 10 sierpnia 2020 06:12

/fot.Kadra  która pojechała na mecz do Marcinkowic/

Niestety przegrywamy na inaugurację sezonu 2020/2021 w Marcinkowicach z tamtejszym Zamczyskiem  4-1. Jedyną bramkę dla naszej drużyny zdobył z rzutu karnego Wojtek Burchel. Od 5 minuty musieliśmy sobie radzić w dziesiątkę po czerwonej kartce Rafała Słowika. Kolejne spotkanie rozegramy u siebie gdzie gościć będziemy rezerwy Barciczanki.

Trener Nikodem Kołodziej:W tym spotkaniu mało rzeczy poszło po naszej myśli- to, co sobie założyliśmy w szatni przed meczem, odeszło w niepamięć w piątej minucie meczu po czerwonej kartce dla Rafała. Nie byliśmy przygotowani do takiego scenariusza. Pierwsza połowa dała się bardzo we znaki zawodnikom- przy niesamowitym upale granie w dziesiątkę dużo kosztuje. Na drugą połowę tak samo wyszliśmy z nowym planem, z wiarą i nagle pojawił się "prezent" Twardego w 50. minucie, gdzie Krzysiek chciał podać do naszego bramkarza, a piłka doszła do napastnika gospodarzy, który trafił na 3:0 Ciężko się podnieść po takim czymś. Może to i dobrze, że taki mecz wypadł nam na samym początku, ale jestem dobrej myśli na przyszłość, bo nawet w tak niekorzystnych warunkach były dobre momenty gry, wiemy co poprawić i będziemy nad tym pracować.