SłabyŚwietny
News - Latest
Wpisany przez Paweł Winiarski
wtorek, 03 września 2019 06:48

Niestety przegrywamy wyjazdowe spotkanie ze Świniarskiem 4-2, bramki dla naszej drużyny zdobyli: Wojciech Burchel i Krzysztof Twardowski, a aystowali: Sławomir Gromala i Rafał Słowik. Kończyliśmy mecz w 9-tkę, z boiska za dwie żółte kartki wylecieli: Sławomir Gromala i Rafał Majerski

Trener Nikodem Kołodziej: Trzeba jak najszybciej zapomnieć o tym meczu i wyciągnąć z niego odpowiednie wnioski na przyszłość. Trudno mi jest mówić o tym meczu, bo nie ukrywam ogromny żal i z wyniku całego spotkania oraz naszej gry w drugiej połowie. Nie chcę szukać wymówek w postaci złej decyzji sędziego bocznego po której tracimy bramkę, bo w głównej mierze sami jesteśmy sobie winni takiego rezultatu przez nieumiejętne poruszanie się w strefach, nie wykorzystaniu wysokiego ustawienia przeciwnika i zbyt wielu strat na połowie przeciwnika.