Wyjazdowy remis Array Drukuj Array  Email
SłabyŚwietny
News - Latest
Wpisany przez Paweł Winiarski
poniedziałek, 26 sierpnia 2019 19:47

W meczu IV kolejki sądeckiej A klasy remisujemy na trudnym terenie z niejaką LKS Mszalnicą 3-3. Gospodarze w 9 minucie wyszli na prowadzenie, wyrównał  Sławomir Gromala po przepięknym strzała za pola karnego w samo okienko. W 36 minucie prowadziliśmy 2-1, asysta Wojtka Burchela, który zagrał długie zagranie w pole karne, Sebastian Majerski przyjmuje na klatkę obraca się z obrońca na plecach i mocnym strzałem nie daje szans bramkarzowi. Gospodarze szybko doprowadzają do remisu a w drugie połowie wychodzą na prowadzenie. Do remisu doprowadza Wojtek Burchel po strzale z rzutu karnego. Widzów na meczu aż 50 osób.

trener Nikodem Kołodziej:Znowu ciężki mecz dla nas, który musieliśmy wybiegać przez całe 90minut, szacunek dla chłopaków, że wytrzymali do końca. Mszalnica postawiła trudne warunki na ich małym boisku, gdzie trudno było wymienić podania na niewielkiej przestrzeni. Na pewno na plus jest szeroka kadra, 15 zawodników gdzie każdy trzyma dobry poziom, nieważne czy gra w pierwszym składzie czy wchodzi z ławki. Oczywiście nasz gra jeszcze nie wyglada tak jakbym sobie tego życzył, ale małymi kroczkami będziemy nad tym pracować. Szanujemy ten punkt, bo przed nami kolejny trudny mecz do którego mamy mało czasu aby się przygotować, ale interesują nas tylko 3 punkty.