SłabyŚwietny
News - Latest
Wpisany przez Paweł Winiarski
niedziela, 18 sierpnia 2019 14:37

Niestety po dwóch zwycięstwach boleśnie zderzamy się z rzeczywistością. Szkoda, bo spora liczba kibiców przybyła w sobotnie popołudnie na stadion... obserwując wysoką porażkę z LKS Ubiad  6-1. Zaczęło się dobrze, Rafał Majerski zagrał do Sebastiana Majerskiego na 30 metr, ten ładnym uderzeniem w okienko zdobył bramkę. Goście jeszcze w pierwszej połowie wyszli na prowadzenie po dwóch bramkach. W drugiej połowie Przemysław Fałowski dołożył dwie bramki a wynik ustalił Rafał Baran. W następnej kolejce czeka nas bardzo trudny wyjazd do Mszalnicy.

Nikodem Kołodziej (trener) Widać było brak kilku kluczowych zawodników. Mimo to nie załamujemy się, liga dopiero ruszyła, dużo meczów przed nami.Bardzo trudny mecz dla nas, Ubiad postawił twarde warunki- było widać większe doświadczenie z ich strony, w porównaniu z naszym młodym zespołem. Trochę szkoda tak wysokiego wyniku, bo strata dwóch pierwszych bramek po naszych dość prostych błędach wprowadziła chaos i dezorientacje.