Wysoka porażka w derbach Array Drukuj Array  Email
SłabyŚwietny
News - Latest
Wpisany przez Paweł Winiarski
poniedziałek, 29 kwietnia 2019 19:22

Przegrywamy derbowe spotkanie z Łąckiem 4-1, wynik do przerwy 3-1. Zaczęło się bardzo dobrze, po wrzutce Sławomira Gromali z rzutu wolnego Jarosław Kandyfer strzałem głową z pięciu metrów pokonał bramkarza gości. Przyjezdni dość szybko wyrównali, a po pierwszych 45 minutach prowadzili już 3-1. W 62 minucie goście ustalili wynik spotkania. Damian Kucia ładnym strzałem głową nie dał szans naszemu bramkarzowi. Ogólnie mecz rozgrywany w kiepskich warunkach ( cały czas padało) nie był wielkim widowiskiem. Jeżeli chodzi o naszą drużynę to tu nawet Messi nie pomoże jeżeli nie poprawimy gry w defensywie. Trener Artur Sejud ma o czym myśleć , bo z jaką łatwością rywale stwarzają sytuację pod naszą bramką i strzelają gole nie napawa optymizmem. Kolejny mecz 30 kwietnia na wyjeździe z Dunajcem Nowy Sącz (wtorek)