Derby na remis Array Drukuj Array  Email
SłabyŚwietny
News - Latest
Wpisany przez Paweł Winiarski
środa, 10 października 2018 05:39

W mecz weszliśmy kiepsko, bo po paru minutach przegrywaliśmy 1:0 po rzucie rożnym, niefortunnie piłka odbiła się od Wojtka Burchela trafiła pod nogi przeciwnika i z bliskiej odległości dopełnił formalności. Po kontrze strzeliliśmy gola na 1:1- prostopadłe podanie Roska wykorzystał Kiklica. Drugą bramke podobnie jak pierwszą straciliśmy po rzucie rożnym, ktoś zgubił krycie. Kilkanaście minut przed przerwą doprowadziliśmy do stanu 2:2. Dobre rozegranie, drybling Wojtka Burchela do końcowej linii, wycofanie na 8m i tam nogę dostawił Kiklica. Druga połowa wyrównana, podobnie jak w pierwszej części, tzn. my prowadziliśmy grę, ale kończyło się na 16-20m. Po błędzie Potoczka straciliśmy bramkę na 3:2. Wyprzedził napastnika ale nie trafił w piłkę, którą chciał wybić i napastnik gospodarzy znalazł się sam na sam i nie zmarnował okazji. Po raz trzeci doprowadziliśmy do remisu strzelając z karnego. Wykorzystał go faulowany chwilę wcześniej Rosiek. Na 15 min przed końcem Gorka znowu wyszła na prowadzenie, po wykonaniu rzutu wolnego piłka trafiła w rękę naszego zawodnika stojącego w murze, który zasłaniał twarz, a sędzia niestety podyktował rzut karny, który gospodarze zamienili na bramkę- kontrowersyjna decyzja sędziego. Na chwilę przed ostatnim gwizdkiem sędziego po faulu na 20m przed polem karnym, Wojtek Burchel podszedł do do ustawionej piłki i przymierzył przy słupku. Strzał nie był jakiś groźny, bramkarz się nie popisał- piłka wylądowała w siatce. Remis chyba sprawiedliwy. ( Wojciech B.)