Wyjazdowe zwycięstwo z beniaminkiem Array Drukuj Array  Email
SłabyŚwietny
News - Latest
Wpisany przez Paweł Winiarski
poniedziałek, 24 września 2018 18:03

Przed meczem z Biegoniczanką wydawało się że nie skompletujemy jedenastki na to spotkanie. Dzień wcześniej odbyło się zakończenie ligi orlikowej i przyjazd niektórych zawodników stał pod znakiem zapytania. Do tego liczne kontuzje wśród zawodników grających nie napawały optymizmem. Bardzo dobrze weszliśmy w mecz. W pierwszej połowie nie pozwalaliśmy przeciwnikom dosłownie na nic. Bramkę strzeliliśmy po ładnej kombinacji. Wojtek Burchel zszedł ze skrzydła do środka, i po ograniu po drodze 3 przeciwników, zagrał prostopadłą piłkę do schodzącego także ze skrzydła Zieciny, obrońca próbował wślizgiem przeciąć jej tor, ale suma sumarum nie zdążył i trafiła ona do adresata, Slawek świetnie wypatrzył Klimka, który w sytuacji 1vs1 uderzył obok bezradnego golkipera gospodarzy. Pod koniec pierwszej połowy po kilku klepkach w środku pola, prawą stroną ruszył Zięcina ograł obrońcę, dośrodkował w pole karne, tam piłka minęła obrońców, gdzie za ich plecami na spadającą piłkę nabiegł Wojtek Burchel i w pierwszym kontakcie przymierzył w długi róg bramkarza. Bardzo dobra pierwsza polowa w naszym wykonaniu. W drugiej połowie sporo sytuacji. Jedną z nich Wojtek Burchel zamienił na bramkę, po podaniu Roska w uliczkę, tradycyjnie już w ostatnim czasie minął bramkarza i strzelił do pustej bramki. Biegoniczanka odpowiedziała tylko jedynym trafieniem, po niepewnym wyprowadzeniu piłki przez bramkarza, przeciwnik przejął piłkę w środku pola, uruchomił prawa flankę, tam pomocnik ograł Bugajskiego wycofał na 8m pola karnego, gdzie formalności dopełnił nabiegający napastnik. Mecz zakończył się wynikiem 3:1. Ogólnie dobre zawody w naszym wykonaniu, mimo ze brakowało kilku podstawowych zawodników. Boisko jak zwykle dobrze przygotowane, a my w takich warunkach potrafimy grac. Mamy 11 pkt., i 8 miejsce, do 3 miejsca tracimy 2 pkt. Trochę zaangażowania i może być dobrze. Za tydzień mecz z Mszalnica.