SłabyŚwietny
News - Latest
Wpisany przez Paweł Winiarski
wtorek, 18 września 2018 20:08

Wygrywamy wysoko z Amatorem Paszyn 5-1. Spotkanie poprzedziła minuta ciszy dla uczczenia pamięci zmarłego wieloletniego Prezesa naszego klubu Fryderyka Bugajskiego. Do przerwy prowadziliśmy 3-0. Pierwszy na listę strzelców wpisał się Mariusz Kiklica, który wykorzystał błąd obrońcy i w sytuacji sam na sam nie pomylił się. Prowadzenie podwyższył Wojtek Burchel, który w sytuacji sam na sam minął bramkarza i skierował piłkę do pustej bramki. Jako trzeci na listę strzelców wpisał się Sebastian Majerski przyjmując mierzone podanie ze skrzydła od Mariusza Kiklicy i bez problemu pokonuje golkipera przyjezdnych. W drugiej połowie Szczepan Rosiek rzut wolny zamienia na bramkę. Wynik spotkania ustalił Wojtek Burchel ,co ciekawe podobnie jak w pierwszej połowie otrzymał piłkę za obrońców i ponownie minął bramkarza strzelając do pustaka. Goście jedynego gola zdobyli po błędzie naszej defensywy. Cieszą 3 punkty, oby tak dalej!