Przegrywamy z Dunajcem Array Drukuj Array  Email
SłabyŚwietny
News - Latest
Wpisany przez Paweł Winiarski
niedziela, 02 września 2018 19:34

W sobotnie popołudnie na stadionie przy Dunajcu Budowlani przegrali z Dunajcem Nowy Sącz 4-1. Zaczęło się dobrze, podopieczni grającego w tym meczu trenera Dariusza Łukasika wyszli na prowadzenie po strzale Wojtka Burchela. Goście szybko wyrównali po bramce samobójczej zawodnika Budowlanych. Z czasem Dunajec radził sobie śmielej strzelając kolejne gole, a w ostatnich 20 minutach można powiedzieć, że "bawił się" z nasza drużyną. Goście pozwolili sobie w 70 minucie zmienić ...bramkarza. Niestety przegrywamy kolejne spotkanie, po słabym meczu derbowym przychodzi wysoka porażka na własnym boisku. Jest do dopiero 6 kolejka wiele punktów do zdobycia. Najbliższe spotkanie rozegramy z Heleną Nowy Sącz, która w tej kolejce wygrała wyjazdowe spotkanie z Górką Szczereż 4-2